Tutvustame PESAkaid: Kukkur.ee

17. mai, 2018

Kukkur.ee on alates 2015. aastast tegelenud rahakottide, kaardihoidjate jm vahendusmüügiga, soovides pakkuda Eesti turule stiilseid ja moodsaid rahakotte. PESA koolituse raames on nad arendanud oma taskuaksessuaaride sarja VURLE esimese toote – kaardihoidja. Edasi soovitakse tootevalikut arendada ja liikuda oma toodetega ka eksporditurgudele. Kukkur eristub nii materjalivaliku, kui ka aksessuaaride funktsionaalsusi uudsetel viisidel kombineerimise poolest. VURLE on moodsa linnainimese ustav kaaslane nii oodatud kui ootamatuteks olukordadeks.

Seda poodi peavad kaks sõpra, kelle ühine ettevõtlushuvi ja soov taskuelu mugavamaks teha viis ca 3 aastat tagasi ettevõtluseni. Valikus on Eesti turul tavapärasest eristuvaid kukruid inimestele, kes soovivad klassikalisest rahakotist lihtsamaid, väiksemaid ja nutikamaid mudeleid. Eeskätt väljendub see materjalides – naha asemel on valikus metallist, puidust, plastist jm materjalidest moodsad lahendused. Kukkur.ee tunneb uhkust, et müüdud toodete tagastamismäär on alla 1%.

“Meie senine tegevus on olnud põnevate ELi brändide vahendamine. PESA toel arendame välja oma taskuaksessuaaride sarja, mille esimeseks tooteks on kaardihoidja. PESA on meie jaoks väga hea ajastusega, aitab läbi käia sammud ideest teostuse ja müügini just siis, kui tootearenduses vastavad sammud käimas. PESA programmi järel e. 2018.a. suvel jõuab me kaardihoidja veebipoodi ja poelettidele,” räägivad Kukkur.ee eestvedajad Mikk Vainik ja Tomek Tosin.

Kõige tähtsam teadmine, mis nad PESA programmist kaasa võtavad on, et väiksed nüansid ärimudeli ehitamisel ja katsetamisel võivad kogu loogikat tundmatuseni muuta. Nemad soovitavad katsetada, sest see avardab mõttemaailma ootamatult palju! Enim hindavad mehed ausat, otsekohest ja hoolivat tagasisidet nii juhendajatelt kui PESAkaaslastelt.

Nende kontakt:
www.kukkur.ee
https://www.facebook.com/kukkuree/
info@kukkur.ee