Üheksas Tallinna ettevõtluspäev toimub 2. oktoobril

18. september, 2012

IMG_1004Tallinna Ettevõtlusamet korraldab ettevõtluspäeva eesmärgiga tunnustada ja väärtustada ettevõtjaid ning ettevõtlikku elustiili, pakkuda ettevõtjatele või ettevõtlushuvilistele uut ja kasulikku infot ettevõtluse valdkonnast ning julgustada linlasi tegelema ettevõtlusega. Loov Eesti korraldab koos Mektoryga seminari “Targad mudelid”, kus räägime ettevõtlusmudelitest, mis põhinevad koostööl.

2012. aasta ettevõtluspäeva läbiv teema on EDU VALEM, mida käsitletakse erinevatest vaatepunktidest lähtuvalt, alustades ettevõtte personali-, koolitus- ja turundussüsteemist ning põhiväärtustest, lõpetades koostöösuhete, teeninduskultuuri, kogemuste, ettevõtlustoetuste ja vastutustundliku ettevõtlusega. Teema annab ürituste korraldajaile hea võimaluse rääkida oma edu valemist valdkonna spetsiifikast ja tegevusvaldkonnast lähtuvalt.

Ettevõtluspäeva programm on väga mitmekesine. 2. oktoobril toimub Olümpia konverentsikeskuses üle 30 ettevõtlusalase sündmuse: seminarid, töötoad, koolitused ja esitlused. Sobiva ja vajalikul teemal ürituse peaks leidma endale igaüks.

Loov Eesti kutsub ettevõtjaid ja tudengeid seminarile “Targad mudelid”

Kuidas jõuda töötava ärimudelini? Seminaril räägib MEKTORY turundus-ja kommunikatsioonijuht Eva K. Ponomarjov sellest, kuidas MEKTORY ettevõtlikkust ja tarkade mudelite sündi innustab ning näitlikustab seda koostöös Formula Student juhendaja Kristjan Marustega. Formula Student on edukas näide näide ülikoolidevahelisest tudengikoostööst, mis kogub tähelepanu ka rahvusvaheliselt tasandil.  Loov Eesti näitab, kuidas loovus ja ettevõtlikkus üksteist targa mudeli töölerakendamisel vastastikku toetavad.
Pakutavate seminaride hulgast leiab iaüks endale sobiva, olgu siis tegu alustava või juba tegutseva ettevõtjaga. Seminare korraldavad näiteks Eesti Disainikeskus, Mektory ja ESA jt. Osavõtt on tasuta.

Lisainfo ja registreerimine: http://ettevotluspaev.tallinn.ee/reg

Ettevõtluspäevale järgneb noorte ettevõtluspäev, mis on suunatud valdavalt noortele ja noorte ettevõtlusteadlikkuse tõstmisele. 3. oktoobrile on kavandatud kümmekond asjalikku noortele suunatud ettevõtlusteemalist üritust.

Ettevõtluspäeva korraldamine on rahvusvaheline suurlinnade traditsioon, mida hakati tähistama suuremates Euroopa linnades juba 2003. aastal, mil ettevõtluspäevad toimusid ühenduse Eurocities projektina Barcelonas, Stockholmis, Brüsselis, Helsingis, Berliinis ja Liverpoolis.

Tallinna ettevõtluspäeva raames antakse pidulikul ettevõtlusööl tublimatele ettevõtjatele välja Tallinna ettevõtlusauhinnad. Ettevõtluskonkursid 2012