Ülemiste ettevõtlusinkubaator värskendas stiili

21. september, 2010
valgustulpÜlemiste ettevõtlusinkubaator on sügishooajaks valmistudes saanud uue ilme. Püstitati uus valgustulp ja disainiti ümber inkubaatori sissekäik. Puutumata ei jäänud ka siseruumid – fuajees uuendati vastuvõtusekretäri töökohta ja puhkenurka ning koridori paigaldati pilkupüüdvad uksesildid.

 

Uue kujunduse projekteerimiseks kuulutati suvel ESA Loomeinkubaatori ettevõtete hulgas välja konkurss, millele laekunud kavandite hulgast valiti võidutööna välja Loomeinkubaatori ettevõtete Ilus Õhk (sisekujundaja Marje Karu) ja Thunia Stuudio (graafiline disainer Liisi Siibak) kavandid.

”Olen veendunud, et ümbritseva keskkonna esteetiline muutus mõjub meie ettevõtetele innustavalt,” kommenteeris alustavaid ettevõtjaid nõustav konsultant, Ülemiste ettevõtlusinkubaatori juht Mart Brauer.

Ülemiste inkubaatorist on saamas tuult tiibadesse nii mõnigi tubli ettevõte: värskeimatest näidetest Network Tomorrow, kes panustas CERN-i LHC kiirendi arvutusvõimsuse kasvu, tarnides Keemilise ja Füüsilise Bioloogia Instituudile uue serveriklastri mahus 2,3 miljonit krooni.

Ülemiste City’s, Mainori Kõrgkooli hoone alumisel korrusel paiknevas Ülemiste ettevõtlusinkubaatoris on hetkel pakkuda vabu bürooruume suuruses 10-25 m2 – koos juurdekuuluva sekretäriteenuse ja nõupidamisteruumi kasutamise võimalusega.

Ülemiste ettevõtlusinkubaator on üks kolmest Ettevõtluse Toetamise ja Krediidi Haldamise Sihtasutuse (ESA) opereeritavast ettevõtlusinkubaatorist Tallinnas, Kopli ettevõtlusinkubaatori ja Loomeinkubaatori kõrval.

Ettevõtlusinkubaatorite ülesandeks on ettevõtete käivitusperioodi riskide vähendamine kvaliteetse töökeskkonna ja toetavate teenuste pakkumise kaudu. Põhiteenustele lisaks annab ettevõtlusinkubaator esmaseid individuaalkonsultatsioone ettevõtlusega alustada soovijatele.

(ESA) on Tallinna linna ettevõtluse tugistruktuur, mis osutab alustavatele ettevõtjatele ärialustus-, äriarendus- ja infrastruktuuriteenuseid.

Lisainfo:

Mart Brauer

Ettevõtluskonsultant
Ülemiste ettevõtlusinkubaatori juhataja

Mob 511 1920
Tel 683 7947
mart@esa.ee

Juta Teller

ESA turundusjuht

Mob 516 4119
Tel 604 0603
juta@esa.ee