Üleskutse: liitu Ajujahi meeskondadega!

04. detsember, 2012

aj_logoDetsembri lõpuni saab ettevõtluskonkursiga Ajujaht liituda äriideed esitamata, kandideerides konkursil osalevate tiimide liikmeks. Avalduse liitumiseks saab esitada Ajujahi kodulehel www.ajujaht.ee. Eesti suurima ettevõtluskonkursi Ajujaht kutsus ellu EAS Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest.

 

EASi juhatuse liikme Krõõt Kilveti sõnul on tegu unikaalse võimalusega neile, kes omavad häid valdkondlikke teadmisi-oskusi, mida iga meeskond vajab. “Olgu idee nii hea kui tahes, ettevõtte edukus sõltub ikkagi mitmekülgsest ja tugevast meeskonnast. Tahame viia alustavad tiimid kokku spetsialistidega, kes end ettevõtjana ei näe, kuid soovivad olla osa uuenduslikust kiiresti arenevast ettevõttest,” ütles Kilvet.

Reedel selgusid Ajujahile esitatud ideede seast 100, kes pääsevad 16. ja 17. detsembril esitlema oma äriideed žürii ees. Nende seast valitud 25 meeskonda saavad ligipääsu tiimiliikmeks kandideerinute nimekirjale.

Vaata väljavalitud 100 idee nimekirja maakondade ja valdkondade lõikes siit:
http://www.ajujaht.ee/images/newsitems/Ajujaht2013_100.pdf

EASi poolt ellu kutsutud ettevõtluskonkursi Ajujaht partneriks on SEB. Konkursi valdkondlikud toetajad on Heateo Sihtasutus, Nortal, Tallinna Ettevõtlusinkubaator, Eesti Hotellide ja Restoranide Liit, Tartu Loomemajanduskeskus. Ajujahti toetavad Arengufond, Skype Eesti, Loov Eesti, Technopolis Ülemiste, Ülemiste City, Tallinna Ettevõtlusamet ja Tartu linn.

Aastatel 2012-2015 viivad Ajujahi konkurssi ellu CPD Arenduskeskus, Connect Estonia, Eesti Startupi Juhtide Klubi ja Idea Public.