Uus kandideerimisvoor inkubaatorisse on avatud!

24. september, 2013

inkubaator tallinnTallinna Ettevõtlusinkubaatorid (TEI) on alustanud taas liitumisavalduste vastuvõttu ning 21. oktoobrini on inkubatsiooniprogrammi võimalik kandideerida ekspordiambitsiooniga ettevõtetel. TEI juhatuse liikme  Anu Lõhmuse sõnul on sel korral oodatud kandideerima teadus- ja tehnoloogiapõhised kasvuettevõtted ning loomeettevõtjad.

“Loomeettevõtjatest loodame 2013. aasta sügisel avaldusi eriti moe- ja aksessuaaridisaineritelt ning tootedisaineritelt.  Samas on meie inkubaatoripere seltskond mitmekesine ja ka teiste loomevaldkondade ettevõtjad on kindlasti teretulnud”, kinnitab Anu Lõhmus. Eelistatud on need kandidaadid, kel on selge arusaam enda pakutavast tootest/teenusest, ambitsioon kasvada ja eksportida ning toimiv meeskond.

Startivatele ettevõtjatele olenemata valdkonnast viiakse alates 29. oktoobrist läbi  põhjalik koolituskursus, mille jooksul esialgset äriplaani arendatakse ning täiustatakse. Koolitus lõpeb 12. detsembril äriideede kaitsmisega. Seejärel hindab ekspertkomisjon ideede potentsiaali ning parimad võetakse vastu inkubatsiooniprogrammi.

Inkubaatoriga liituvatele loomeettevõtjatele pakutakse nõustamismeeskonna tuge, ühisturundusvõimalusi ning kodu ärile Baltika kvartalis asuv Tallinna Loomeinkubaator. Ekspordisooviga ettevõtjatel on inkubaatoriga liitudes võimalus kasutada välismentoreid, rahvusvahelist kontaktvõrgustikku ning soft-landing teenuseid, lisaks  abistatakse tootearendusprotsessis ning ekspordiplaani viimistlemisel.

Tallinna Ettevõtlusinkubaatoritega saab lähemalt tutvuda ka 9. oktoobril, mil kolmes erinevas inkubaatoris toimub avatud uste päev.

Liitumissoovist teada andmiseks kirjuta meile oma äriideest, meeskonnast, sihtrühmast jms: http://inkubaator.tallinn.ee/#kontakteerun.