Vaata, mis toimus Loomeinkubaatori Bazaaril

09. detsember, 2013
13594 10151804008516190 597259191 n5. detsembril toimus Tallinna Loomeinkubaatoris tradistiooniline jõuluhõnguline Bazaar. Esindatud olid enam kui 60 erinevat loomeinimest. Seega oli võimalik nii endale kui ka lähedastele kingituseks soetada sealhulgas ehteid, nahkaksessuaare, keraamikat, sisustuselemente ning moodi.
 
Gurmaanidele pakkus hõrgutusi Blogipuhvet ning kohviga kostitas Coffee Angels. Avatud olid ka erinevad Loomeinkubaatori stuudiod ja ateljeed. Külalisi võtsid sel päeval vastu  näiteks luksuslikke kotte ja nahkaksessuaare pakkuv Jukocute, ehtebränd New Vintage by Kriss, moeloojad Liina Stein, Kaidi Kuur ja Living Patterns, naha- ja kotidisainer Kadri Kruus, klaasikunstnikud stuudiost Annkris-Glass, keraamikud oO Stuudiost, tootedisainerid ettevõttest We Come In Form, sisustusaksessuaare disainiv Valhalla Factory jpt.
 
Loomeinkubaatori showruumis ZERO°, kus müügil enam kui 30 erineva Eesti moedisaineri looming, on enda ehteid müümas ja huvilistega kohtumas Chanelile ja Diorile pitse kujundanud disainer Piret Kartus.
 
Vaata pilte siit.
Fotod: Toomas Pippar, Mild Creative