Vajame Sinu teadmisi – pane end mentorina PESAs proovile!

17. november, 2018

Meie arendusprogrammis PESA alustas 7. lend ettevõtjaid uute põnevate toodete ja teenuste arendamist selleks, et juba kevadel müügilettidele jõuda.

Kutsume Sind mentoriks, sest Sinu teadmised ja kogemused majandus – ja ettevõtlusvaldkonnas on alustavate ettevõtjate jaoks hindamatu väärtusega.  Mentoriks olemine ei nõua palju Sinu aega, kuid pakub Sulle võimaluse viia ennast kurssi tootearenduse, disainiprotsesside ja teenusedisainiga, õppida uues situatsioonis ennast paremini tundma ning olla osa uute toodete ja teenuste sünnist.

Arendusprogrammis PESA käsitletakse moodulite kaupa toote- ja teenusearenduse, juhtimise, turunduse, ettevõtluse ning finantseerimise teemasid. Seitsmes lend alustas novembri alguses. 8-kuud kestva programmi lõpuks on seatud eesmärk tooted ja teenused Eesti turul müüdavaks arendada.

Mentori roll on nõu ja jõuga olla kuni kahele osalevale meeskonnale toeks. Nõustada neid ettevõtluse ja majandusküsimustes ning jälgida, kuidas projekt kulgeb. Töö ei ole rahaliselt tasustatav, kuid pakub ainulaadse võimaluse osaleda arendusprojektides. Lisaks mentorluse kogemusele saad lisateadmisi PESA koolitusprogrammist, mida viivad läbi Eesti tippkoolitajad. Oled oodatud ja kaasatud kõigisse Loov Eesti poolt elluviidavatesse tegevustesse.

Kokku osaleb sel hooajal 20 ettevõtet. Arendama hakatakse mööblisarju, erineva kasutusvaldkonnaga rõivaid, mahetoitu ja -maiustusi, funktsionaalset kunsti, mänguasju, sisustusaksessuaare, ehteid, voodipesu ja pakutakse tootearendusteenuseid.

Programmi varem läbinud projekte saab näha kataloogidest PESA kodulehel http://pesa.looveesti.ee/

Kui eelpooltoodu Sinus huvi tekitas, siis küsi lisa või registreeru kohe PESA mentoriks!  Ootame kontaktivõttu esimesel võimalusel.

Kontakt: Kersti Kilg, e-post: kersti@looveesti.ee

 

PESA on Loov Eesti+Maa II projektist, mida rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist loomemajanduse arendamise meetmest ja mida toetab Briti Nõukogu.