VARKKI rõivaid saab osta Frankfurdist

05. märts, 2012

varkki_punane_kleitKodumaise moebrändi VARKKI kevadkollektsioon üllatab erksate värvidega ning on nüüd lisaks senistele müügikohtadele saadaval ka Alegria butiigis Frankfurdis, Tallinna Kaubamaja Naistemaailma uues Eesti disainerite osakonnas ning äsjaavanenud internetikaupluses SIISON.


Moebrändi VARKKI disainer Jaana Varkki sõnul on värskendav peale pikka ja pimedat talvehooaega teha endale vitamiinisüst värviküllaste rõivastega.

“Seekord sain enim inspiratsiooni just värvidest ja kangastest. VARKKI kevadkollektsioonis “Head emotsioonid” on aktsentvärvideks fuksiaroosa, türkiissinine ja erkkollane – värvid, mis muudavad kandja tõeliselt kevadiseks ja kauniks,” kinnitab Varkki.

Kollektsiooni kuulub erinevaid kleite, edevaid seelikuid, tulbilõikelisi jakke, elegantseid pluuse, põnevaid toppe ja kauneid mantleid. Graafikas on kasutatud käesoleva aasta oluliseimat tegelast kelleks on draakon, mis on loodud kunstnik Harvi Varkki poolt. Lisaks kohtab mustrites esimesi kevadekuulutajaid – lilli ja liblikaid. VARKKI kollektsioonile omaselt on tähelepanu pööratud toodete heale istuvusele ning naiselikule joonele.

VARKKI on Eesti moebränd, mille tooted on loodud kaasaegsetele enesekindlatele naistele, kes julgevad eristuda ning oskavad väärtustada moeloomingu unikaalsust.

jaanavarkki2_frankfurt_kristina_ollek

jaanavarkki1_frankfurt_kristina_ollek

Frankfurti külastas fotograaf Kristina Õllek.