Värske Moos muusiklablogi tutvustab uusi artiste

07. mai, 2014

moosUus muusikablogi Värske Moos on kahe noore melomaani, Anete Hiie ja Kenneth Nordeni, loodud kanal, kus tutvustatakse noori artiste. “Oleme päris mitu aastat koos muusikat teinud nii sooloesinejatena kui ka GAM vokaalansamblis. Eelkõige oleme aga kaks melomaani, kes soovivad, et kvaliteetne muusika jõuaks suurema hulga inimesteni,” rääkis Anete.

Anete õpib hetkel Inglismaal muusikaäri Music Promotion erialal ning Kenneth lõpetab Gustav Adolfi Gümnaasiumit. Uurisime, kuidas Värske Moos sündis ja millisele maitsele magusat maiuspala pakutakse.

Kuidas blogi sündis?

Värske Moos sündis austusest hea muusika vastu. Kuna tänapäeval toodetakse meeletult palju peavoolumuusikat, on aina raskem orienteeruda ning seejuures jääb vähemtuntud ja n-ö siiras muusika varju. Värske Moos tekkiski selle vajakajäämise kohatäiteks, et pakkuda inimestele üks kindel lehekülg, mida külastada, kui tekib isu uute ja huvitavate tjuunide järele. 

Milliseid esinejaid tutvustate?

Moos Sessions tutvustab nii rohkem kui ka vähemtuntud Eesti artiste/noori bände, kes soovivad leida uut suuremat kõlapinda või näidata enda sooja akustilist poolt. Moos Sessions on sisuliselt akustiline laiv-pisiesinemiste sari. See tähendab, et filmime artistide akustilisi esinemisi ja anname neile võimaluse oma loomingut toorelt ja siiralt esitada. Lisaks muusikale tutvustame artiste ka piltide ning pisiintervjuuga, et luua kuulajaskonnaga tihedam side. Eelkõige ongi Moos Sessionsi eesmärk näidata artistide loomingulist poolt nii tuua neid kuulajatele lähedamale.

Millega Värske Moos erineb teistest muusikablogidest või raadiokanalitest?

Sellist muusikablogi, mis toob uut kvaliteetset muusikat ja artiste esile  ning  taolist akustsessionite sarja (Moos Sessions) veel meie emakeelses keskkonnas ei eksisteeri. Eesmärk on tuua väärt vähemtuntud loomingut esile ning aidata leida uut ja huvitavat – just seda mittepeavoolu kalduvat muusikat.

Vaata lisa https://www.facebook.com/VarskeMoos ja avasta uut muusikat!