Veel jõuad Ajujahil osaleda

18. oktoober, 2011

altEesti suurima ettevõtluskonkursi Ajujaht ideede esitamise tähtajani, mis on 25. oktoober 2011, on jäänud vaid üks nädal!


Miks osaleda?

  • ·         Konkursi parimad saavad oma idee teostamiseks reaalses rahas stardikapitali. Selle aasta auhinnafond on aegade suurim – 95 000 EUR’i! Lisaks on Briti Nõukogu on välja pannud loomemajanduse eriauhinna!
  • Sul avaneb võimalus kohtuda edukate ettevõtjate, investorite, valdkonna ekspertide ja nõustajatega. Tugev kontaktvõrgustik on olulisemgi kui raha.
  • Omandad kiirkorras ettevõtluskogemuse. Ajujahi jooksul pead oma ideest arendama reaalse toote/teenuse ja saama ka esimesed kliendikontaktid.
  • Saad osa ülipraktilisest ettevõtlusprogrammist, kus õpid eelkõige teiste kogemustest. Oma äri arendamisel toetavad sind kogenud mentorid.
  • Saad väärtuslikke nõuandeid ja tagasisidet igal sammul enda äri arendamisel.

 

Anna endale võimalus muuta maailma ja saada Eesti ettevõtluse ja innovatsiooni edulooks!

Tunned, et vajad lisainspiratsiooni? Jälgi sel kolmapäeval, 19. oktoobril 14:00 – 18:00 TTÜ Tudengimajas toimuvat Ajujahi inspiratsiooniseminari, kus esinevad Eesti innustavamad äriliidrid, otse veebist, aadressil http://ajujaht.ee/insipratsiooniseminar-2011/!

Pane pea tööle ja esita enda äriideede enne  25. oktoobrit 2011 kell 24:00 www.ajujaht.ee!

Hoolitse ka selle eest, et oleksid pidevalt kursis Ajujahi tegemiste ja toimetamistega ning saa osa põnevast ettevõtlusmaailmast: