Veel jõuad! Loov Eesti virtuaalne tootearenduskeskkond PESA võtab avaldusi vastu 7. septembrini

24. august, 2011

altLoov Eesti kutsub alustavaid loomeettevõtjaid liituma Eesti esimese virtuaalse tootearenduskeskkonnaga PESA, kus Eesti juhtivate konsultantide ja manageride abil aidatakse ideest vormida läbilöögivõimeline toode.

Virtuaalsesse tootearenduskeskkonda on juba valitud esimesed 7 asukat – head tooteideed, millest aasta jooksul vormitakse kogenud konsultantide ja mentorite käe all läbilöögivõimelised tooted. Avaldusi saab esitada veel kuni 7. septembrini.

Loometoodete arendamist toetav PESA programm pesa.looveesti.ee stardib septembris ja koosneb viiest etapist; tootearendus, turundus, ettevõtlus (äriplaan), finantseerimine ja juhtimine. PESA tooteinkubatsiooniprogramm kestab 1 aasta.

Professionaalsed koolitajad sh. Anu-Mall Naarits (Eesti Marketingi Instituut), Indrek Maripuu (Arendussahtel) juhivad ja suunavad toote arendamist. Projektimeeskondadele on toeks ka ärimaailmas edukalt tegutsevad personaalsed managerid.

Programmi esimese aasta lõpuks on seatud siht tooted Eesti turul müüdavaks arendada ja omada eksporditurgudele sisenemiseks juba esimesi reaalseid kontakte.

PESA keskonnaga liitumiseks on vaja minna veebikeskkonda aadressil pesa.looveesti.ee, laadida alla taotlusavaldus ning saata see enne 7. septembrit aadressile helen@looveesti.ee

Lisainfo: pesa.looveesti.ee

Virtuaalse tooteinkubaatori PESA tegevust toetab EAS Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest.

Loe ka: Uues tootearenduskeskkonnas PESA saab tooteideed arendada igast Eesti paigast

Virtuaalse tootearenduskeskkonnaga liitunud saavad personaalse manageri

Äripäev: PESA ootab – vahet pole, kas oled Tallinnast või Obinitsast