Velvet toob selgust ja arusaadavust Hilton Tallinn Park hotelli

13. aprill, 2015

Järgmise aasta kevadel avatava Hilton Tallinn Park hotelli sisegraafika ja viitade disaini tööd teostab disainiagentuur Velvet Creative Alliance.

Velvet Creative Alliance võitis Hilton Park Tallinna sisegraafika disaineri leidmiseks korraldatud konkursi.

„See töö on väga põnev väljakutse ja tähendab läbimõeldud sisegraafikat, funktsionaalsete ja esteetiliste viitade, navigeerimisjuhiste ja liikumisteede kujundamist. Ühtemoodi tähtsad on nii külastajale esmamulje kui ka igapäevaselt mugav orienteerumine hoones,“ kommenteeris Velvet Creative Alliance loovjuht Janno Siimar.

„Hilton Tallinn Park annab Tallinna välissiluetile uue ilme, kuid loob ka siseruumina Tallinna südalinnas tuhandeid ruutmeetreid uut keskkonda. Meie soov on, et selle keskkonna esteetika ja kasutamissõbralikkus oleksid mitte vähem kui esmaklassilised, “ kommenteeris Olympic Entertainment Group juhatuse liige Meelis Pielberg.

Velveti viimase aja nähtavamate tööde hulgas on Viru Keskuse, Postimaja ja Ülemiste keskuse info- ja brändigraafika lahendused. Lisaks mitmed näitused ja ekspositsioonid. Hetkel disainitakse ka Eesti Rahva Muuseumit Tartus Raadil.

Velvet Creative Alliance on Eesti juhtiv disaini täisteenust pakkuv agentuur, mille eesmärk on kasutada disaini, et tuua maailma selgust ja arusaadavust.