Viissada noort asuvad muusikavideot filmima

27. november, 2012

KSP_0042Eesti Energia noorte ettevõtlikkusprogrammi ENTRUM 500 ettevõtlikku noort Hiiumaalt, Saaremaalt, Viljandimaalt ja Pärnumaalt korraldavad ainulaadse aktsiooni, mille käigus filmitakse 8. detsembril ühele Eesti muusikapalale muusikavideo. Oodatakse ka muusikute sooviavaldusi video filmimiseks!

ENTRUMi tegevjuhi Darja Saare sõnul on aktsioon Eesti muusikale tuntuse kogumise kõrval majanduse ja ettevõtlusõppe tavapäraste loengute kõrval uudne ja Eestis esmakordselt läbiviidav viis, kuidas 13-19-aastastele noortele ettevõtlikkust õpetada. „ENTRUM noorte vanust ja huvisid arvestades, on Eesti muusikale video filmimine just see, mis toob noortele sära silmadesse, aitab neil oma loomingulist potentsiaali rakendada ja innustab neid ka oma äriideid arendama ning ellu viima,“ selgitab Saar.

Muusikapala, millele filmitakse video, valitakse välja 6. detsembril ENTRUMi Facebooki lehel (www.facebook.com/entrum) toimuva avaliku hääletuse tulemusena. Oma lugusid võivad perioodil 27. november – 03. detsember hääletamisele pakkuda kõik Eesti muusikud. Muusikute soove ootab ENTRUM aadressile info@entrum.ee

Muusikavideo filmimine toimub kogenud režissööri ja operaatori juhendamisel 8. detsembril ENTRUMi kaks päeva kestval õpisessioonil „Tegutsen arukalt!“. Video avalikustatakse EntrumTV YouTube kanalil 9. detsembril kell 10.

ENTRUM on Eesti Energia algatatud ja koostöös Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumiga ellu viidav üleriigiline noorte ettevõtlikkuse arendamise programm. ENTRUM on kaheaastase tegutsemise jooksul arendanud ettevõtlust rohkem kui tuhandes noores. Ida-Virumaa ja Lõuna-Eesti ning Lääne-Eesti noored on programmi raames ellu toonud 346 tehnoloogia, loomemajanduse, sotsiaalse ettevõtluse, ökomajanduse ja teenuste majanduse  valdkonna projekti, millest mitmed tegutsevad tänaseni.

ENTRUM programm on pärjatud Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi konkursil 2011. aasta parimaks ettevõtluse edendajaks, Rootsi Äriauhinna 2011 konkursil parimaks sotsiaalselt vastutustundliku ettevõtluse algatuseks ja EMSL 2011. aasta konkursil parimaks kodanikuühiskonna ärisektori algatuseks.

ENTRUM Lääne-Eesti 2012/2013 hooaja kaasrahastajad on EAS ja Euroopa Sotsiaalfond. ENTRUM loomemajanduse laborite tööd rahastatakse CENTRES projekti raames, Euroopa Komisjoni vahenditest. ENTRUM IT ja inseneeria valdkonna eestvedaja on Startup inkubaator Tehnopol.