Visuaalteatri festival TREFF Tallinnas

27. mai, 2013

image001Tallinn Treff Festival on juba seitsmendat korda toimuv rahvusvaheline visuaalteatri festival, mis on kasvanud nukukunsti, sõnateatri, tantsu, tsirkuse, muusika ning animatsiooni kohtumispaigaks. Festivali eesmärk on pakkuda elamusi maailma visuaalkunsti tipptegijatelt ning tutvustada uusi noori etenduskunstnikke. 

Festivaliala algab NUKU keskuse juurest ja kulgeb mööda Laia tänavat edasi, täites kogu kvartali neljaks päevaks festivalimelu ja tänavaesinejatega. Pärastlõunast alates toimuvad etendused teatrisaalides. Kogu tänavaprogramm on publikule tasuta.

Festival kogub hoogu juba nädal enne algust kui Tallinna Vanalinna tänavatele peidetakse seitse NUKU teatri nukumeistrite poolt Penosil Art tehnikas valmistatud “Härra Treffi”. Linnarahvas saab ülesandeks need üles leida ja neist endaga koos pilti teha. Treffi ajal löövad Härra Treffid kaasa festivali rongkäikudes ja Laial tänava festivalimelus ning mäng jätkub uuel tasemel: kes leiab üles seitsme Härra Treffi seitse erinevust, võib iga festivalipäeva lõpus toimuval loosimisel võita Treff Festivali või NUKU keskusega seotud auhindu.

Festivali avapauk toimub 6.juunil kell 18.00 Raekojaplatsil.

Festivali programmi leiate siit:

http://www.nuku.ee/festival/programm-2013/