Welcome Challenge Global Forum™ kutsub osalema

06. august, 2018

On Sul idee, kuidas muuta turismi ja külalislahkuse sektor kliendisõbralikumaks, jätkusuutlikumaks ja uuenduslikumaks? Tule anna oma ideest teada. Gruusias toimub 24.-26. oktoobrini 

Welcome Challenge Global Forum™

Külalislahkuse ja turismitööstuse Innovatsioonifoorum, start-up´ide võistlus ja investorkohtumised.

 

Mis see on? Welcome Challenge Global Forum ™ on esimene omataoline turismi- ja reisitööstuse rahvusvaheline kongress, mis tutvustab maailma kõige innovaatilisemaid start-up´e ja projektiideid, mis on mentorluse, turuvõimaluste ja kapitali otsingutel. Lisaks tehnoloogial põhinevatele uuendustele katsetatakse foorumil ka uusimaid ärimudeleid ja kogemustepõhiseid lahendusi, mis võivad tulevikus saada külalislahkuse tööstuse jätkusuutlikeks standarditeks.

Kus ja millal? Tbilisi, Gruusia, 24-26 oktoober

7 põhjust foorumil osalemiseks:

  • Testi oma äriideed tutvustades seda sektori juhtivatele ekspertidele
  • Leia mentoreid ja võimalikke koostööpartnereid;
  • Võida raha ja muid auhindu;
  • Kohtu potentsiaalsete investoritega, kes otsivad järgmisi ükssarvikuid;
  • Kuule parimaid ja kõige innovatiivsemaid lahendusi külalislahkuse sektori probleemidele;
  • Lõbutse Tbilisi pakub suurejoonelisi õhtusööke, meelelahutust ja ööelu;
  • Naudi tasuta ööbimist, maitsvat toitu, meelelahutust ja ekskursioone – seda muidugi juhul, kui oled valitud 35 foorumil osaleva start-up ´i hulka.

Kes võivad osaleda? – start-up´id ja üksikud ettevõtjad, kes soovivad muuta külalislahkuse tööstust, arendades tehnoloogiapõhiseid uuendusi ja kogemustepõhiseid kontseptsioone.

Millist tüüpi projektid sobivad? Kõik innovatiivsed ideed, meetodid, tehnoloogiad ja kontseptsioonid, mis pakuvad külalislahkuse sektorile uusi lahendusi – reisimine ja turism, majutus, meelelahutus ja vaba aja veetmine, toit ja jook, ürituste korraldamine ja sektorit toetavad tegevused nagu varustamine, disain, logistika.

Kuidas kandideerida?  Kandideerida saab Younoodle.com keskkonnas, samas saavad ekperdid ka start-up´ide ideid hinnata. Kandideerimiseks mine lehele www.welcomechallenge.com  ja kliki APPLY ikoonil.   Samalt lehelt saab ka lisainfot.

Welcome Challenge on Osa Creative Business Cup´ist (CBC) ja Loov Eesti on CBC partner.