WORTH projekt pakub moeloojate ja tehnoloogiaorganisatsioonide koostööks suurepäraseid võimalusi

12. september, 2018

WORTH projekti eesmärk on luua piiriülene ja valdkondade vaheline koostöö moeloojate, tootjate ja tehnoloogiaettevõtete vahel, et töötada välja ainulaadseid ja kõrgekvaliteedilisi tooteid moe ja tekstiili, jalatsite, karusnaha ja naha, mööbli ja sisekujunduse ning ehete valdkonnas.

Programmis saavad osaleda ideed ja väikeettevõtted, kellel on partner mõnest teisest COSMEs osalevast riigist. Kui partnereid veel pole, saab programm aidata neid ka leida. Peaasi, et idee oleks innovatiivne ja projekti kaasataks  erinevate profiilidega tegijaid: disainereid, tootjaid, tehnoloogialaboreid jms.

  1. aastani on plaanis toetada kuni 150 projekti. Toetus hõlmab:
  • Otsest majanduslikku toetust (kuni 10 000 eurot projekti kohta)
  • Juhendamisprogrammi, mida teostavad eri teadusharude spetsialistid
  • võrgustike loomist
  • Osalemist kahes asjakohases ürituses kogu Euroopas.

PROJEKTI TAOTLUSTE TÄHTAEG ON 24. OKTOOBRIL

 

Kristi Kuusk osaleb programmis ja sai toetust esimesest taotlusvoorust. Tema projekt tegeleb värvimuutvate illustratsioonidega ja lugusid jutustavate lasteriiete loomisega. „Olen WORTH programmiga väga rahul. Juba rahaline toetus avab teatud võimalused, mis muidu väikeettevõttele ei ole kergelt kättesaadavad. Samuti on projektil märkimisväärne kogukond (näiteks WORTH Weekend üritused jms), struktureeritud mentorprogramm ja inspireerivad video koolitused. Programm veel kestab, olen esimese vooru võitjate seas,“ rääkis Kristi.

Vaata tema projekti kohta https://www.worthproject.eu/first-call-partnership-interview-spell-disain-pambu-ltd-kerstin-zabransky/

Olete oodatud osalema!

Loov Eesti on WORTH programmi esindaja Eestis.

Vaata rohkem www.worthproject.eu ja sotsiaalmeediast (FacebookInstagram ja LinkedIn).