Kandideeri oma tooteprojektiga PESAsse!

14. august, 2013

pesa kutse 2014Kas sul on mõttes üks suurepärane tooteidee või soovid oma olemasolevat toodet jõuliselt arendada ja müügikanaleid leida? Eesti ainus virtuaalne tootearenduskeskkond Loov Eesti PESA võtab tooteprojektide avaldusi vastu 6. septembrini. Kuna koolitusprogramm on virtuaalne, ootame osalejaid üle Eesti ja ka kaugemalt. 

Loov Eesti algatatud tootearendusprogramm PESA alustab oktoobrist juba kolmanda kursusega, pakkudes nõustamist nii tootearenduse, turunduse, disaini kui ka äriplaani aspektist. Kaheksa kuud kestev programm koosneb viiest etapist ning programmi  lõpuks on seatud eesmärk tooteid Eesti turul müüdavaks arendada ja omada eksporditurgudele sisenemiseks juba esimesi reaalseid kontakte.

PESA tootearendusprogrammi juhendavad tuntud koolitajad sh. Anu-Mall Naarits (Eesti Marketingi Instituut), Indrek Maripuu (Arendussahtel) ja Sixten Heidmets (EKA). Projektimeeskondadele on toeks personaalsed ettevõtlusmanagerid. Koolitus toimub eesti keeles.

PESA teise lennu hulgas oli disainmööblit, lauanõusid, lauamänge, kardinaid, voodipesu, jalanõusid jt. Üks projektidest on sotsiaalne ettevõte, kus paberkottide valmistamisel kasutatakse erivajadustega tööjõu abi.

PESA projektid 2013. aastal olid k00d.ee, Linnupette Lusikad, Wilderness Dreams, Goldmerk, MAKU, Kiriline, KAAL Disain, Projekt 0.72, E. Strauss, Nutikas Eesti Asi, Kontuur, Suzani.

Näitust saab vaadata Tartu Loomemajanduskeskuses (Kalevi 17) 15. augustist 30. augustini.

Avaldusi 2013. algavasse PESA programmi võtame vastu 6. septembrini aadressil  mariliis@looveesti.ee

Inspiratsiooniks: PESA tootearendusprogrammi 1. lennu 2011/2012 kataloog ja PESA tootearendusprogrammi 2. lennu 2012/2013 kataloog

http://pesa.looveesti.ee/