13. novembri „Kogemuskohvik“ avab üritusturunduse telgitaguseid.

10. november, 2014

Mart.Mikk13. NOVEMBRIL KELL 16.00-18.00 KOHVIKUS WABADUS toimub järjekordne “Kogemuskohvik”. Sessiooni esimeses pooles peab loengut MART MIKK, kes on kogenud üritusturundaja ja praegune Rahvusooper Estonia ooperijuht. Mart Mikk töötas 15 aastat loovjuhina turunduskommunikatsiooniagentuurides Kontuur Leo Burnett, Royal Service ja Spring Advertising, kus tema osavõtul loodi üle 600 eriürituse ning 100 reklaamikampaania üheksas riigis.

Mardi initsiatiivil on algatatud mitmeid pikkade traditsioonidega heategevusprojekte (Kuningas Arthuri Gala, SEB Heategevusfond, Kultuurne Motobande, Pudi Rida), ta on sihtasutuse Kuningas Arthuri Fond esimees.

Sessiooni jätkab Tallinna Filharmoonia haldusjuht MARTIN LEHTONEN, kes räägib oma praktilistest kogemustest üritusturunduses nii Eesti kui ka Soome kontekstis.

Järgmine „Kogemuskohviku” sessioon toimub 10. detsembril teemal „ PERFORMANCE MANAGEMENT”, peaesineja Raul Rebane.„Kogemuskohviku” osalustasu on 15 EUR (sisaldab tervitusjoogi ja  -suupiste). Kohtade arv on piiratud, registreerimine: info@estonianmusic.ee . 

„ Kogemuskohviku“ koolitused on suunatud nii alustavatele kui ka juba tegutsevatele muusikaettevõtjatele, tegevmuusikutele aga ka üldiselt loomemajanduse valdkonnast huvitatutele. 

Projekti toetab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus ning Euroopa  Regionaalarengu Fond.

Lisainfo ja registreerimine:

Eesti Muusika Arenduskeskus

info@estonianmusic.ee

www.estonianmusic.ee