Aita parandada ettevõtluse alustamise arengukeskkonda

03. detsember, 2013

startsmartNovembri lõpus toimus StartSmart! lõpukonverents LessonsLearned, kus jagati iduettevõtjatele viimaseid nõuandeid ja võeti kokku eelnevalt õpitu. Selleks et uued idufirmadele suunatud projektid, üritustesarjad saaksid olla veelgi ootuspärasemad, efektiivsemad ja õpetlikumad, ootame nii StartSmart! üritustel osalenud kui ka teiste valdkonnast huvitatud inimeste tagasisidet. Kõigi vastukaja, kommentaarid, suunised on olulised, et siinset start-up ökosüsteemi arendada ja parandada.

 

Järgnevalt leiad veebipõhise tagasisideküsitluse,  mille täitmisele ei kulu rohkem kui 10 minutit. Palume vastata 06. detsembriks 2013. Oleme ette tänulikult kulutatud aja ja väärtusliku tagasiside eest.

StartSmart! tagasisideküsitluse leiad siit.

Kõik StartSmart sarja üritused on järelvaadatavad StartSmart! Youtube kanalis, infot leiab ka StartSmart! projekti kodulehelt.

StartSmart! oli konverentside, praktiliste seminaride, töötubade ja võrgustikku laiendavate ürituste sari, mis oli suunatud Eesti ning Soome alustavatele ettevõtjatele. Kahe aasta jooksul korraldati 13 üritust,  kus osales ligi 1500 inimest.  Abiks oli 30 organisatsiooni ja partnerit ning enam kui 70 valdkonna eksperti ja lektorit üle maailma.  Eesti Arengufondi, Aalto Ülikooli, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS), Technopoli Ülemistes  ja konsultatsioonifirma BDA Consulting koostöös läbiviidud projekt kestab kuni  2013. aasta lõpuni.  Projekti kaasrahastab osaliselt Euroopa Liidu Kesk-Läänemere Interreg IV A programm 2007-2013. Lisainfot projekti ja konverentside kohta saab küsida e-posti aadressilt start@start-smart.me.