Alustab uus tootearenduse arenguprogramm

28. jaanuar, 2014

eas varviline logo all nurgasEAS koostöös BDA Consultinguga kutsub osalema uues Eesti eksportivatele tootmisettevõtetele suunatud arenguprogrammis „EAS Tootearenduse meistriklass – IT võimalused tootearenduses“.

Programmi eesmärgiks on pakkuda ettevõtetele teadmisi ja oskusi sellest, kuidas luua nutikamaid tooteid ja kuidas IT võimalusi oma olemasolevatele toodetele lisandväärtuse andmisel paremini ära kasutada.

EAS-i poolt ellu kutsutud pilootprogramm koosneb kahest koolitustsüklist, ettevõtete külastuspäevadest ning arendusprojektide elluviimisest coachide abil. Arenguprogrammi viivad läbi hinnatud koolitajad ja coachid Markko Karu, Jari Kukkonen, Yrjö Ojasaar, Janek Metsallik ja Heidi Kakko.

Programmis on võimalik osaleda kuni 10 ettevõttel. Ühest ettevõttest on osalema oodatud minimaalselt kaks ja maksimaalselt viis ettevõttega seotud inimest, sh ettevõtte juht, keskastmejuht või juhatuse liige. Kaasata võib ka ettevõtte väliseid koostööpartnereid.

Maksumus ühe ettevõtte kohta on 500 eurot (koos KMga).

Registreeruda saab kuni 14. veebruarini.

 

Lisainfot nii programmi kui ka ajakava kohta saab EAS-i kodulehelt – http://www.eas.ee/et/ettevotjale/innovatsioon/tootearenduse-meistriklass

Programmi tutvustava video leiate siit – http://www.youtube.com/watch?v=MJ3NJcZtEd8&feature=youtu.be

 

Arenguprogrammi rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest.

 

Lisainfot annab ja küsimustele vastab:

 

Eve Rand

Projektijuht

BDA Consulting OÜ

eve@bda.ee