Ärimentorprogramm ootab ettevõtjaid

01. mai, 2012

eas_varviline_logo_all_nurgasÄrimentorprogramm on alustavale ettevõtjale mõeldud üheaastane arenguprogramm. Kandideerimine ärimentorprogrammi on avatud kuni 6. maini 2012.


Ärimentorprogrammi raames saab alustav ettevõtja pidada nõu kogenud ettevõtjaga , osaleda ettevõtlusalastel koolitustel ja laiendada oma kontaktvõrgustikku.

Mentorprogrammis on nii mentor kui mentii kaasatud uute teadmiste hankimise, kontaktvõrgu laiendamise ning vastastikuse kogemusega rikastamise põnevasse protsessi.

Ärimentorprogramm on mõeldud toetama alustavaid ettevõtjaid, kellel on hiljuti loodud ettevõte (kuni 3 aasta vanune), baasteadmised ettevõtlusest ja nägemus, mida soovib programmis osaledes saavutada. Kandideerimisel on eelistatud suuremate ambitsioonide ja kasvupotentsiaaliga ettevõtjad, kes planeerivad eksporti, tegelevad tootearendusega või on innovaatilise äriidee / ärimudeliga.

Ärimentorprogrammi on oodatud mentorid, kellel on laialdased ettevõtluskogemused ning tahe ja oskus inimesi innustada ja arendada. Mentoril on vähemalt 5 aastat järjepidevat ettevõtluskogemust ettevõtte juhi ja/või omanikuna, teadmised ja kogemused juhtimisest, planeerimisest, turundusest ja finantsidest. Eelistatud on mentorid, kellel on kasvava ja jätkusuutliku tootmisettevõtte juhtimiskogemus, kõrgharidus ning rahvusvaheline ärikogemus.

Programm on osalejatele tasuta ja selle raames ei saa taotleda rahalist toetust.

EASi ärimentorprogrammi kaasrahastab Euroopa Sotsiaalfond.

Loe lisa siit

Või võta ühendust: Priit Liiv, Alustavate ettevõtete divisjon, Ärimentorprogrammi koordinaator. Tel  627 9444 , priit.liiv@eas.ee