Balticlab 2.0 otsib talendikaid väikeettevõtjaid ja loovinimesi Läänemere regioonist

22. oktoober, 2013

baltic labBalticlab 2.0 on Läänemere Nõukogu ning Rootsi Instituudi poolt väljatöötatud programm, mille eesmärgiks on talendikate ning ambitsioonikate väikettevõtjate, loovinimeste, artistide ning regionaalkoostöös tegutsvate noorte koostöö arendamine Läänemere regioonis. 

Balticlab alustab oma uut hooaega Balticlab Networking Weekend avaüritusega Stockholmis 13-15 Detsember 2013. Balticlab 2.0´le on oodatud kandideerima 23-33 aastased ettevõtlikud ning loovad noored Eestist, Lätist, Leedust, Poolast, Venemaalt ning Rootsist, kellel on häid ideid ning soov laiendada oma tööalast võrgustikku. Üritus koosneb mitmetest workshopidest, loengutest ning vestlusringidest, mille eesmärgiks on aidata igal ühel oma ideid arendada, kuid ka leida uusi koostöövõimalusi üle Läänemere piiride ning üheskoos lahendusi leida meie regiooni ees seisvatele küsimustele.

Lisaks valivad korraldajad Balticlab Networking Weekend´ilt 40 talenti, kellel on võimalus jätkata koostööd Balticlabi mentorite ning juhendajatega järgmisel aastal Balticlab Project Development Programme idee-arendusprogrammis. Kandideerimistähtaeg on 8. November 2013. Loe lähemalt programmist ning eelmise aasta muljetest Balticlabi kodulehelt www.balticlab-online.eu ning www.twitter.com/balticlab , www.facebook.com/balticlab.