Best Marketing korraldab Baltikumi loovusfestivali Balticbest!

30. mai, 2014

600x1602Cannes Lionsi ja Eurobesti ametlik esindaja Best Marketing korraldab 29. augustil Pärnus Baltikumi reklaamifestivali Balticbest.

“Balticbesti üks eesmärk on tutvustada Euroopa suurimat loovusfestivali Eurobest, mis toimub tänavu detsembris Helsingis,” ütles Balticbesti produtsent Hando Sinisalu. “Balticbesti loovusfestival on justkui Eurobesti regionaalne eelvoor. Kasutame samu kategooriad, hindamispõhimõtteid ja ka suur osa þürii liikmetest on varasemate Eurobestide þüriide liikmed,” lisas Sinisalu.

Balticbestil on 15 kategooriat ja kõikide kategooriate Grand Prix auhinna võitjad saadab Best Marketing omal kulul konkureerima Eurobestile.

Balticbestil saavad osaleda ainult Eesti, Läti ja Leedu agentuurid. Erinevalt paljudest teistest regionaalsetest festivalidest ei tule Eesti agentuuridel konkureerida Venemaa, Soome, Saksamaa jt suuremate riikide agentuuridega.

29. augustil toimub Pärnus lisaks Balticbesti auhinnagalale ka konverents, millel esinevad paljud Pan-Balti firmade turundusotsustajad ja Euroopa juhtivad reklaamitalendid.

“Augusti viimane reede Pärnus on hea võimalus uuele hooajale avalöök anda, uusi ärikontakte sõlmida ja inspiratsiooni ammutada. Kliendid saavad hea ülevaate parimatest agentuuridest kogu Baltikumis ja agentuurid saavad turundusotsustajatega kontakte sõlmida,” ütles Hando Sinisalu.

Tööde esitamise tähtaeg on 15. august ja tööde esitamist saab alustada 13. juunist.

Vaata: best-marketing.ee/balticbest