Bruno Suvi: Elad vaid korra- tee oma mõtted teoks!

14. august, 2012

bruno suviKevadel lõpetas esimene lend Loov Eesti tootearendusprogrammis PESA. Teiste hulgas oli PESAs ka Bruno Suvi (29), kes arendas nõustajate toel sellist põnevat toodet nagu raamatuhoidja, mis lamamisasendis lugeda abistab.

Kuidas leidsid äriidee?

Nagu tihtipeale juhtub, tekkis ka raamatuhoidja mõte vajadusest ja lahendust vajavast probleemist. Olen ise tegelikult väga aeglane lugeja – kui midagi jäi arusaamatuks, keerasin lehekülje tagasi ja lugesin uuesti. Peamiselt lugesin voodis enne magamajäämist. Aeglane voodis lugemine tekitas mitmeid probleeme – näiteks on   kõhuli asend ebamugav, sest selgroog on pidevas pinges ja olles selili, peab kätega raamatut üleval hoidma. Turul sarnast toodet täna ei ole. Kindlasti oleks tootest palju abi piiratud liikumisvõimega inimestel.

Millises valdkonnas jäid ettevõtlusega hätta?

Minu jaoks oli kõige suurem väljakutse tootearendusprotsess ja disainiprotsess kui tervik. PESAs osalemine on minu jaoks ka üldiselt eneseteostus.

Millised on su ettevõtte tulevikuplaanid?

Tulevikku on raske prognoosida aga arvan, et raamatuhoidja ei jää viimaseks meie enda välja arendatud tooteks. Usun, et portfell laieneb veel mõne unikaalse tootega.

Üks hea soovitus teistele?

Elad vaid korra- tee oma mõtted teoks!

Täna raamatuhoidjat veel endale soetada ei ole võimalik, kuid ettevalmistused turuletulekuks on töös. Bruno ja tema meeskonnaga saab ühendust veebilehe www.blackbird.ee kaudu.