Creative Business Cup Estonia finaal toimub 16. juunil

27. mai, 2015

Creative Business Cup Estonia finaal toimub 16. juunil kell 14.00 Estonian Business Schooli aulas (A. Lauteri 3)

Finaalis astuvad üles kõik 11 võistlusele registreenunud ideed, iga tiim esitab 3-minutilise pitchi. Hindamiskomisjon teeb otsused pärast pitchingut ja selgitab välja võitja, kes esindab Eestit Kopenhaagenis toimuval CBC konkrusi finaalvõistlusel ja 2 äramärkimist väärivat projekti, kes samuti saavad võimaluse CBC arendusprogrammis osalemiseks. Finaal on avalik üritus, osalemissoovid palun saata info@looveesti.ee hiljemalt 12. juuniks.

Loov Eesti on CBC Baltic võrgustiku liige ning 6.-7.juunil toimub esimene ettevalmistav töötuba Siguldas (Läti). Rõõm on tõdeda, et 11-st projektist 9 sõidavad Siguldasse ja osalevad Baltic Booster nimelisel üritusel.

Globaalne loomeettevõtjate võistlus Creative Business Cup annab lisaks osalemiskogemusele ka tõuke ettevõtte arenguks. Kopenhaagenisse tulevad lisaks loomemajanduse maailmatasemel ekspertidele ka investorid, et parimad ideed maailma aidata. Võistluse käigus toimuvad  mitmed ettevõtjate koolitused, kus mainekad eksperdid oma teadmisi jagavad. Eestist on varem CBCil osalenud 2012 aastal JomyBooks – veebipõhine lasteraamatute kirjastamise platvorm ja 2013 esindas Eestit Ajujahil III auhinna pälvinud väikelaste pesutool Pesa.

Loov Eesti on Creative Business Cup ametlik esindaja Eestis.
http://www.creativebusinesscup.com/