Digital storytelling ehk digitaalse CV loomise tasuta koolitused

21. aprill, 2014

kultuurikatelAprilli lõpus toimuvad Kultuurikatlas taas tasuta digitaalse CV loomise koolitused, et arendada digitaalsete lugude loomise oskusi ning aidata kaasa elukestva õppe tulemuslikkusele Eestis.

Digitaalne CV on digitaalne ülevaade iseendast, enda loomingust, oskustest ja teadmistest. Tegemist on loo jutustamise viisiga, mis on innovaatiline ja aktiivne vahend oma loomingu ja oskuste esiletõstmiseks. 

Digitaalne CV  sobib loomingulise elukutse esindajatele, kelle tegevust saab kõige paremini edasi anda pildis, videos, muusikas või liikumises, kuid ka neile, kelle arvates tavapärane elulookirjeldus ja motivatsioonikiri ei ole piisavad, et enda mõtteid edasi anda.  

I koolitus (koolitus toimub kolmes etapis):

21. aprill kell 17.00 – 20.00 / Koolituse tutvustus 

28. aprill kell 16.00 – 20.00 / Tehniline teostus ja lugude loomine

29. aprill kell 16.00 – 20.00 / Lugude esitlemine ja analüüsimine

II koolitus (koolitus toimub kolmes etapis):

22. aprill kell 17.00 – 20.00 / Koolituse tutvustus

28. aprill kell 16.00 – 20.00 / Tehniline teostus ja lugude loomine

29. aprill kell 16.00 – 20.00 / Lugude esitlemine ja analüüsimine

Digitaalse CV meetod on Kultuurikatlas välja töötatud tänu Kvalues projektile, mille eesmärk on arendada digitaalsete lugude loomise oskusi. Selle oskuse omajana aitame kaasa elukestva õppe tulemuslikkusele Eestis, tõstame digiloo kasutajate teadlikkust ning aitame parandada selle kasutaja võimalusi tööturul. 

Lisainfo Kvalues projekti kohta: www.kvalues.eu 

 

Kvalues koolitus toimub EL projekti raames, millest tulenevalt soovime osalejate lugusid jagada hiljem projekti kodulehel: www.kvalues.eu 

 

Koolitused toimuvad Kultuurikatla kontoris (Harju 6, Tallinn) ning on kõigile huvilistele tasuta!