EASi tootearenduse teemaõhtut saab jälgida E24 otseülekandest

22. jaanuar, 2014

eas varviline logo all nurgasHomme, 23. jaanuaril kell 15 saab EASi uue teemaõhtute sarja esimest sündmust jälgida E24 otseülekandest. Esimese kohtumise teemaks on toote ja teenuse arendamine, kus muuhulgas tutvustatakse uut koolitusprogrammi “EASi Tootearenduse meistriklass: IT-põhiste lisateenuste arendamine tootmisettevõttes.

Teemaõhtule oodatakse väikse ja keskmise suurusega eksportivate ettevõtete omanikke ning arenduse ja turundus valdkonfdade tipp- ja keskastmejuhte.
Üritus on tasuta, kuid palume eelnevalt registreeruda Teemaõhtu ürituse lehel.
Teemaõhtu toimub 23. jaanuaril kell 15 aadressil Lasnamäe 2 II korruse kohvikus.

Esimesel Teemaõhtul esinevad:
Markko Karu Brand Manualist. Markko räägib teenusedisainist ja milline peaks olema ettevõtte valmisolek tootearenduse projektide läbiviimiseks.
Yrjö Ojasaar – ettevõtja ja investor. Yrjö räägib, kuidas teha klassikalises tööstus- ja tootmisettevõttes innovaatilist tootearendust. Kuidas uusi lahendusi testida ja arendada nn spin-off ettevõtte põhimõttel.
Urmas Kobin – ProEksperti projektijuht. ProEkspert arendab infotehnoloogilisi lahendusi tööstusettevõtetele. Projektijuht räägib ühe inspireeriva loo nende viimase aja ühest huvitavast projektist, kus loodi infotehnoloogiline lahendus puitvoodile, mis aitab luua magajale mõnusama une.
Tutvustame uut koolitusprogrammi „EASi Tootearenduse meistriklass: IT-põhiste lisateenuste arendamine tootmisettevõttes”, mille kandideerimise tähtaeg on 14. veebruaril. Kolmekuulise programmi kestel pakume ettevõtetele võimalust ja tarkust luua oma olemasolevate füüsiliste toodete juurde infotehnoloogilisi lahendusi selleks, et väärtustada toodet ja teenida rohkem raha.

EAS alustab uue üritustesarjaga „EASi teemaõhtud”. Teemaõhtud hakkavad toimuma üks kord kuus, neist esimene 23. jaanuaril kell 15.00. Igal üritusel esinevad nii teoreetikud kui ka praktikud, kes jagavad erinevatel fookusteemadel oma kogemusi. Lisaks tutvustatakse erinevaid uusi EASi programme ja koolitusi. EAS rahastab üritust Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest.