Eesti Disainerite Liit kutsub septembris Londoni sisustusmessile

12. juuni, 2014

 HL 2014 -90Eesti Disainerite Liidu (EDL) eestvedamisel ja Londoni saatkonna kultuurinõuniku toel osalevad Eesti disainerid septembris 2014. aastal Londonis toimuval disainimessil 100% Disain ning paralleelselt esitletakse Eesti disainerite loomingut/toodangut pop-up poes/näitusepinnal Londoni südalinnas.

2013. ja 2014. aasta veebruaris saavutasid Eesti moedisainerid Londonis rahvusvahelist tunnustust kui Eesti väljapanek pälvis peapreemia London Fashion Week raames, Briti Nõukogu poolt korraldatud rahvusvahelisel konkursil. Nimetatud võidud on loonud Ühendkuningriikides suurepärase eelduse ja võimaluse tutvustada Eestit kui andekate disainerite kasvulava.

Käesoleva projekti eesmärk on aidata kaasa Eesti kultuuri nähtavuse ja meelde jäävuse suurenemisele nii Suurbritannias kui kogu maailmas. Läbi projekti elluviimise aidatakse kaasa eesti disainerite rahvusvahelise tuntuse suurenemisele, nende loomingu rahvusvaheline nähtavuse ja kättesaadavuse suurenemisele, rahvusvaheliste sisseostjate ja edasimüüjate otsekontaktide määra kasvule ja kultuuriekspordi arengutele.

Messi stendi suurus on 36 m2, POP-UP SHOP max 80 m2. Messi stendile esindatud eelkõige sisustusega seotud tooted, POP-UP SHOPis on võimalik esitleda lisaks sisustusaksessaaridele ka moeaksessuaare – kingi, kotte, ehteid jm.

Lisainformatsioon:
Ilona Gurjanova
Eesti Disainerite Liit, esinaine
Estonian Association of Designers, chair
EESTI DISAINI MAJA_ESTONIAN DESIGN HOUSE
Kalasadama 8, 10145 Tallinn
GSM: +372 5557 3687
www.edl.ee