Eesti disainiettevõtted on oodatud osalema Peterburis toimuvas showroom´is

29. august, 2012
esa_logo_v_190pxTallinna Ettevõtlusinkubaatorid korraldavad 27. ja 28. septembril Peterburis Eesti disainiettevõtete showroom´i. Eesmärgiks on Peterburi turu eripäradega tutvumine ning disainiettevõtetele ekspordikontaktide ja koostööpartnerite leidmine.
Kahe päeva jooksul on ettevõtetel võimalus oma kollektsioone ja toodangut tutvustada, kohtuda kohalike moeürituste korraldajate, sisseostjate ning ajakirjanikega. Samuti oodatakse ettevõtjaid osalema moeajakirjanik Marina Skulskaja meistriklassis, mille raames antakse ülevaade Peterburi moeturu toimimisest ja külastatakse erinevaid disainerrõivaste butiike. Tallinna Ettevõtlusinkubaatorite „allharu“ Loomeinkubaator korraldab kõigile osalejatele ka kohapealse kontaktürituse, sealhulgas pressikonverentsi ja B2B kohtumised. Kaasa on tulemas moe- ja tekstiiliettevõtteid ning teiste disainivaldkondade esindajaid.
Loomeinkubaatori üks eesmärkidest on Eesti loomeettevõtete ekspordile kaasaaitamine ja piiriüleste kontaktürituste korraldamine. Ekspordile suunatud teenuseid pakuvad Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid nii inkubatsioonis olevatele disainiettevõtetele kui ka vabaturul tegutsevatele loomeettevõtetele, kelle jaoks Loomeinkubaatori tegevused sihtturgudel kattuvad nende endi eesmärkidega.
Kui tunned huvi Peterburi turu vastu, siis oled oodatud liituma loomeettevõtete delegatsiooniga.
Lisainformatsioon ja registreerumine kuni 2.septembrini e-aadressil: riina@esa.ee