Eesti Ekspokeskus kutsub disainereid oma tooteid pakkuma

04. detsember, 2013

1385257 689696624392954 1770675749 nTallinna Lennujaamas asuv Eesti Ekspokeskus ootab oma kaubavalikusse põnevaid uusi tooteid. Ekspokeskuse ala jaguneb kaheks: exhibition alaon mõeldud suurtootjatele, eksportööridele ning Expo Shop alal on müügil disainitud väljapanekuga erinevas suuruses boksides innovaatilised tooted. Seega saab iga ettevõte toodete müümiseks oma koha, mida silmapaistvaks muuta.

Ekspokeskuse personal koolitatatakse välja nõnda, et nad oskaksid  poes olevate toodete kohta informatsiooni jagada. Soovi korral saab ettevõte hoopis boksist loobuda ja kujundada oma väljapanek näiteks põrandale. Eesti Ekspokeskuse tegevjuhi Mirjam Palvadre sõnul on Ekspokeskuse klientideks kogu lennujaama läbiv seltskond, kelle seas leidub nii äri- kui erareisijaid, kohalikke ning välismaalasi. “Lennujaam on koht, kus toimub kõige rohkem emotsioonoste, eriti kui lennu peale minekuni on aega üle. Tavaline on viimasel hetkel kingituste soetamine lennujaama territooriumilt. Meie rõhume faktile, et meil pakutavaid tooteid müüakse väga vähestes kohtades, mistõttu on mõistlik sooritada ost  siin ja kohe. Ja kihvt toode müüb ennast praktiliset ise – vaja on ainult kohta!” 

Ekspokeskuses pakutavad tooted kiidetakse heaks Tallinna Lennujaama juhatusee poolt. Tingimuseks on, et tegu peab olema innovaatilise tootega, mida on võimalik kohapeal kaasa müüa. Toodete suurus ei ole tavaliselt takistuseks.

Huvi korral kohtub Ekspokeskuse ettevõtetega ning räägitakse tingimused läbi. Võta julgelt ühendust!

Mirjam Palvadre

Tegevjuht
Eesti Ekspokeskus
5307 2766
Mirjam@estonianexpocenter.com
http://www.estonianexpocenter.com