Eestis esineb tuntud arhitekt Georg W. Reinberg

17. august, 2010
Foto: passiivmaja.ee19. augustil kell 10-19 toimub Pühajärve Spa & Puhkekeskuse territooriumil Eesti esimene Energiasäästuliku ehitamise õppepäev, mille eesmärk on tutvustada avalikkusele võimalusi, kuidas ehitada energiatõhusaid hooneid ja harrastada ökoloogiliselt energiasäästlikku elustiili – kuidas elada efektiivselt, kaasaegselt ning senisest soodsamalt, ilma, et peaks tegema järeleandmisi mugavuses.

Õppepäeva raames toimuval seminaril esineb 20-aastase erialase kogemusega maailmakuulus Austria arhitekt ning inimsõbraliku, ökoloogilise ja energia-säästliku arhitektuuri ja ehituse spetsialist Georg W. Reinberg. Ta jagab osalejatega visiooni inim- ja keskkonnasõbralikust hoonest, tutvustades Solar-Activehouse kontseptsiooni – hoonet, mille ülalpidamise, sh kütte- ja sooja vee tootmise kulud on viidud nulli.

Seminaril osalevad Eesti, Läti ja Leedu energiatõhususe valdkonna ettevõtjad, arhitektid ja kohalike omavalitsuste spetsialistid.

Lisainformatsioon aadressil www.solarbase.ee. Veel on võimalus osaleda Energiasäästliku ehitamise õppepäeval – registreerimistingimuste kohta saate lugeda siit.