ERKI Moeshowle saab kavandeid esitada veel üks nädal!

15. märts, 2013

Kristel Soidra Polmeeri a Foto Imre LehemetsVeel nädal aega on võimalik esitada kavandeid ERKI Moeshow 2013 konkursile. Kõige värskemad, lennukamad ja fantaasiarohkemad disainiideed on oodatud nii veel tundmata  kui tuntud tegijate looming, kodu- ja välismaalt.

 

Oma ala professinaalide kullipilgu alla jõuavad kõik reglemendile vastavad ja õigeaegselt esitatud kollektsioonid. Edasisaajad teatakse hiljemalt 25. märtsil ERKI Moeshow kodulehel ja Facebooki fännilehel.

ERKI Moeshow konkursi tähtaeg on 21. märts kell 16. Reglemendi ja täpsemad juhised leiad aadressilt erki.artun.ee.

Kui mõtled, miks kandideerida ERKI Moeshowle, siis siin on selleks 10 põhjust:

1) ERKI MOESHOW ON RAAMIDETA

ERKI Moeshow on see koht, kus oma kõige värvikamad, ainulaadsemad, absurdsemad ja mängulisemad ideed avalikkuse ette tuua. Siin hinnatakse autori fantaasialendu, erilisi lahendusi ning nooruslikku uljust.

2) OSALEMINE ON LOOVHINGELE TASUTA

ERKI Moeshowl osalemine on autorile tasuta, ent saadud kogemus hindamatu!

3) ERKI MOESHOWL ON KVALITEETI

Lõpp-üritusele pääsemiseks kandideerib noorloojate paremik üle Eesti. Konkursile esitatud töid hindab oma ala professionaalidest koosnev žürii. Kokkuvõttes on see Eesti üks olulisemaid ja kõrgetasemelisemaid moesündmusi noortele tõusvatele tegijatele.

4) PIKK TRADITSIOON, MIS JÄTKUB

ERKI Moeshow on Eesti pikima traditsiooniga tänaseni kestev rõivadisaini tutvustav moeetendus. Moeosakonna üliõpilaste algatusel ellu kutsutus sündmus on rikastanud Tallinna ja Eesti kultuurikalendrit alates 1982. aastast.

5) IGA AASTA TOIMUV, ENT ALATI UUS

ERKI Moeshowl on tudengite loodud ning jätkuvalt igal aastal ka nende poolt korraldatud. See sündmus on igal aastal uus, ent samas tradistiooniline. See on klassika, see on innovatsioon.

6) ERKI MOESHOW TUNNUSTAB JA TEEB TUNTUKS

ERKI Moeshow koos heade meediapartneritega toob noored alustavad moeloojad pildile. Ole vaid meheks ja näita, mida suudad!

7) ERKI MOESHOW ON  OODATUD SUURSÜNDMUS

ERKI Moeshow on suurepärane võimalus oma loomingu avalikkusele tutvustamiseks. Üheks õhtuks tuleb kokku umbes 1500 inimest, et vaadata nii veel tundmata kui tuntud tegijate loomingut kodu- ja välismaalt.

8) SEE ON MULTISHOW

ERKI Moeshow on värvikas erinevaid loomevaldkondi ühendav multishow, mis annab parimatele loojatele võimaluse väljendada end nii disainis kui ka video-, heli- ja tegevuskunstis.

9) “ERKI MOESHOW on koht, kust võib leida häid sõpru ja koostööpartnereid tulevikuks, kuna seal on koos kirju kamp tegijaid ja hea melu,” Tanel Veenre

10) “ERKI Moeshow on ideaalne koht hullude ideedele: pange hullu, see on võimas hüppelaud!” Liisi Eesmaa