Esinejad

24. august, 2010
Kathryn Best on disainer, konsultant, õppejõud ja raamatu “Disainjuhtimise alused“ („Design Management: Managing Design Strategy, Process and Implementation”) autor. Nimetatud raamat on üks disaini ja äri tudengite, õppejõudude ja professionaalide võtmetekste ning tõlgitud paljudesse keeltesse.

Jean Schneider on APCI (Agence pour la Promotion de la Création Industrielle) Euroopa projektijuht ning sõltumatu konsultant ja disainer. Ta tegeleb projektidega, mis on algatatud Euroopa disainialaste tugiorganisatsioonide poolt ning korraldab projekti „ Euroopa disainijuhtimine“ („Design Management Europe“) alast tööd.

Marco Steinberg on Soome Innovatsioonifondi Sitra strateegiadirektor (Strategic Design Director) ja Harvardi Ülikooli disainikooli (Harvard University Graduate School of Design) arhitektuuri kaas-professor (associate professor).

Voldemar Kolga on hariduselt psühholoog, praegu on ta Akadeemia Nord psühholoogiaprofessor. Oma esimeseks armastuseks nimetab ta õppimisvõime ja kognitiivsete stiilide uurimist, hiljem jätkas ta sotsiaalse soo uuringutega.

Registreeru