Arhitektuuri välkloeng “Milline on tuleviku kool”

11. veebruar, 2015

Sündmuse detailid


Järgmise nädala neljapäeval, 19. veebruaril kell 19.00 toimub Balti Filmi- ja Meediakooli filmipaviljonis (Narva mnt 27, Tallinn) järjekorras 45. arhitektuuri välkloeng. Kuidas on omavahel seotud kooliruum ja koolitöö ning mida on õppida arhitektuurist? Milline on klassideta koolimaja? Mida arvavad algkoolilapsed ruumipoliitikast? Milleks on ruumiharidust vaja prokurörile, profiratturile ja programmeerijale? Kust tulevad head mõtted ja miks ei tasu suusad jalas pöördukse kaudu minna?

Õhtu moderaatorid on Arhitektuurikooli eestvedajad ja arhitektid Kadri Klementi, Kaire Nõmm ja Katrin Koov. Seekordse välkloengu esinejad vaatavad arhitektuuri ning hariduse teemat mitme erineva nurga alt, küsides kuidas on üldse omavahel seotud kooliruum ja koolitöö.

Arhitektuurist ja haridusest rääkiva välkloengu idee sündis koostöös organisatsiooniga Noored Kooli, mis aitab võimekatel ja teotahtelistel noortel areneda sellisteks õpetajateks, kelle abil saab iga laps Eestis väga hea hariduse.

Välkloeng toimub Swedbanki, Saint-Gobain Ehitustooted AS-i ja Kultuurkapitali toel. Varasematest välkloengutest loe lähemalt siit. Välkloengud on tasuta.

Anna oma tulekust teada: Facebooki sündmus.