EKA Design Showcase

11. jaanuar, 2018

Sündmuse detailid


Eesti Kunstiakadeemia korraldab 17. jaanuaril 2018 disainiteaduskonna värskete ettevõtluskoostöö tulemuste avaliku tutvustuse EKA Design Showcase. Lutheri Masinasaalis tulevad esitlusele uute innovatiivsete toodete ja teenuste kontseptsioonid, prototüübid ja valmislahendused, mis näitavad uusi arengusuundi panganduses, energiamajanduses, restoraniäris ja mujalgi. Nendega tutvuma on oodatud kõik EKA praegused ja tulevased ettevõtjatest koostööpartnerid ning tulevikudisaini huvilised! Avalikud esitlused on inglise keeles.

Eesti Kunstiakadeemia disainiteaduskonna dekaani Kristjan Mändmaa sõnul on koostöö EKAga ettevõtetele kasulik: “Sageli soovitame oma partneritele sissejuhatuseks: kujutage ette 10–20 geniaalset noort inimest, kes mitu kuud tegelevad intensiivselt just teie ettevõtte probleemidele lahenduste otsimisega! Tudengeid juhendavad õppejõud on oma ala rahvusvaheliselt tunnustatud spetsialistid. Koos ettevõtluspartneriga kavandatakse tulevikuvisioone – kuidas näeb välja näiteks reisimine, meediatarbimine või kaubandus 5, 10, 20 aasta pärast? Arendatakse enneolematuid tooteid ja teenuseid, testitakse uusi materjale ja tehnoloogiaid.

Loe edasi Eesti Kunstiakadeemia kodulehelt.

 

EKA Design Showcase toimub 17. jaanuaril 2018 Lutheri Masinasaalis, Vana-Lõuna 39-1, III korrus. Registreerimine on avatud kuni 15. jaanuarini, ajakava ja registreerimisvormi leiad SIIT!