EV100 ja EL eesistumise välisprogrammi ideekavandi konkursi tutvustamine

16. september, 2015

Sündmuse detailid


Ootame Sind EV100 ja EL eesistumise välisprogrammi ideekavandi konkursi tutvustamisele reedel, 25. septembril kell 10.00 Arhitektuurimuuseumis (Soolaladu, Ahtri 2, Tallinn).

Aeg: reede, 25. september 10.00-11.30
Koht: Arhitektuurimuuseum (Soolaladu, Ahtri 2)
Hommikukohvi kõrvale jagab inspiratsiooni meilt ja mujalt arhitekt Aet Ader (b210), konkursi tausta tutvustavad ja küsimustele vastavad EV100 rahvusvahelise programmi juht Jorma Sarv, Eesti Disainikeskuse juht Jane Oblikas ning arhitekt ja Kultuuriministeeriumi nõunik Veronika Valk.
Võistluse eesmärk on leida parim ideekavand 2017. aasta kevadest kuni 2018. aasta lõpuni toimuvale Eesti Vabariigi 100ndat sünnipäeva ja EL eesistumist (2018. aasta esimene poolaasta) tähistavale välisprogrammile, mis hõlmab näitusi, installatsioone ja linnaruumiaktsioone valitud välisriikide linnade avalikus ruumis ja ühiskondlikes hoonetes.
Osalema on oodatud disainibürood, arhitektuuribürood jt Eesti tutvustamisesse panustada soovivad loomevaldkonna organisatsioonid ning ühendused.
EV100 välisprogrammi konkurssi tutvustame Tallinna Arhitektuuribiennaali peanäitusel “Keha ehitus. Body Building”. See on hea võimalus põnevat näitust, mis ühendab nii arhitektuuri, disaini, uusi tehnoloogiaid ja materjale, oma silmaga näha.
Konkursi info ja materjalid on üleval siin: www.ev100.ee/välisprogramm
Kohtumiseni,
Eesti Disainikeskus ja EV100 korraldustoimkond