Innovatsioonilabor Narvas

26. veebruar, 2018

Sündmuse detailid


Loov Eesti korraldab koostöös Ida-Viru Loomemajanduskeskusega Narvas, 29. märtsil 2018 InnoLab-i. InnoLab on ühepäevane töötuba ehk innovatsioonilabor, mille eesmärgiks on leida inspiratsiooni, käivitada innovatsiooniprotsesse ja õppida kasutama loovaid tööriistu – ettevõtluskeskkonna elavdamiseks ja uute ideede tekkeks.

Ida-Virumaa loomemajanduskeskuse juhi Jana Pavlenkova sõnul on tänapäeval arenenud maades ringmajandus, mille eesmärk on jäätmevaba ühiskonna loomine, aina enam fookuses. Ringmajandus on resursitõhus majandusmudel, kus ühe ettevõtte jaoks mittevajalikud jäätmed on teise jaoks vajalik toormaterjal. Enda aja ära elanud asjadele uue väljundi leidmise idee on tuttav paljudele – selle alla kuulub mööbli tegemine euroalustest või vanade tekstiilmaterjalide kasutamine lapitehnikas.

InnoLab on inspiratsiooniüritus, millest on oodatud osa võtma kõik huvilised, sealhulgas loomeinimesed ja erinevate käsitöö valdkondade esindajad, kes soovivad laiendad oma teadmisi ringmajandusest ja disanist ning leida uusi ideid ettevõtluseks.

Töötuba on TASUTA! Registreeru SIIN

Sündmus toimub 29. märtsil kell 14 Narva Käsitöömajas (Aleksander Puškini 5)

Rohkem informatsiooni leiad SIIT.

InnoLab on osa “Loov Eesti+Maa” programmist, mida toetavad EAS Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest ja Briti Nõukogu.