Keraamikakunstnike näitus “Punane”

10. juuli, 2020

Sündmuse detailid


ARSi tarbekunstigalerii keraamikakunstnike näitus „Punane“, kus iga autori käsutuses on võrdse suurusega „pesa“ oma teoste eksponeerimiseks. Näituse idee tekkis Eestimaa hilistalvises värvivaeguses: punasel värvil on palju varjundeid ning iga kunstnik vaatleb seda läbi isikliku prisma ja vaatenurga.
Näitust korraldab ARS Keraamikakeskus ning sellel osaleb 25 kunstnikku: Anne Türn, Kärt Seppel, Kattri Taklaja, Ingrid Allik, Rave Puhm, Kersti Karu, Urmas Puhkan, Karin Kalman, Merike Hallik, Jaana Kormašov, Liis Selder, Annika Teder, Reeli Haamer, Jana Žgun, Ruth Treimut, Viive Väljaots, Mare Vichmann, Juss Heinsalu, Pille Kaleviste, Aigi Orav, Külli Kõiv, Marget Tafel-Vahtra, Jarõna Ilo, Triin Lehismets ja Amie Chan Nga Man. Keraamikute näitusetegevust ARSi tarbekunstigaleriis kureerib Pille Kaleviste.

Eesti Kunstnike Liidule kuuluv ARS Kunstilinnak on suurim kunstiloomekeskus Eestis, kus täna tegutseb enam kui sada kunstnikku, disainerit ja loovettevõtet. Kunstilinnaku uues keskuses saavad kunstihuvilised vaadata näitusi ja osta kunstiteoseid, samuti tegutseda töötubades, rentida ruume inspiratsiooni- ja koolituskeskuses ning tellida kunstikoolitusi.
Hea valiku professionaalsete kunstnike ja disainerite loomingust leiab ka ARSi e-poest pood.arsfactory.ee.

ARS Kunstilinnaku galeriid on tavapäraselt avatud E-R 12-18 L 12-16.
13.-31.07.2020 on galeriid avatud E-L 12-16