Kunsttükkide Tänav

19. aprill, 2018

Sündmuse detailid


Kunsttükkide Tänav on näitus-müük loomeinimestele, mis toimub nagu alati Viljandi Hansapäevade raames, sel korral 1.-2. juunil Viljandis Kondase Keskuse ees tänaval. Tänav on avatud 1. juunil kell 16.00 – 22.00 ja 2. juunil kell 10.00 – 20.00. Näitus-müügiletiga saab Kunsttükkide Tänaval osaleda kas ühel või mõlemal päeval (vt ankeeti all).

Seen eesti keeles on lihtsalt väga sümpaatne tegelane. Seeneniidistik on nähtamatu ja võimas. Ja see iseenesest on põhjendus küllalt, et 2018. aasta Kunsttükkide Tänava seenest inspireeritult luua. Lisaks on seen ka metsikult rahvusvaheline. “Seen?” küsivad näiteks meeldivalt üllatunud külalised Kunsttükkide Tänava kunsttükke oma sõpradele näidates rahvusvaheliselt inglise keeles. Sestap seen.

Omaloominguga osalema on oodatud disainerid, kunstnikud ja kõik loomeinimesed, kes soovivad oma kaupu tutvustada ja müüa ning teiste loominguliste seenelistega kohtuda.
1. juunil kell 18 on meil plaanis ka juba traditsiooniks saanud juturing. Sel korral on külas Valdur Mikita (vt teemat ja üldse).

Koht Kunsttükkide Tänaval on tasuta, osalemiseks palume täita allolev ankeet ja kinnitada see hiljemalt 30. aprillil 2018. Loomulikult.

Osaleja ankeedi leiab SIIT.