Nis Harvey Bøgvad ja Peter Åstedt muusika kasutamisest reklaamides

11. mai, 2018

Sündmuse detailid


Nis Harvey Bøgvad ja Peter Åstedt kõnelevad 17. mail SuperNova kinos muusika kasutamisest reklaamides 

Neljapäeval, 17. mail kell 18.00–20.30 toimub Tallinnas SuperNova kinos Music Estonia neljas SÜNKROONi seminar.  Muusika kasutamisest reklaamides kõnelevad Copenhagen Film Musicu juht ja asutaja Nis Harvey Bøgvad ning ettevõtte Musichelp asutaja Peter Åstedt. Seminar toimub inglise keeles. Tudengitele ja õpilastele on pääse 5 eurot, teistele 15 eurot. Vajalik on eelnev registreerimine – täpsem info all.

SÜNKROON on Music Estonia uus programm, mille eesmärk on arendada muusika- ja audiovisuaalmeediasektori koostööd Eestis ja rahvusvaheliselt. Programmi fookuses on muusika filmides, mängudes, reklaamides ning laiemalt brändide kommunikatsioonis.

SEMINARI SISU

Neljas SÜNKROONi seminar keskendub muusika kasutamisele reklaamides.

Nis Harvey Bøgvad (DK) on muusika valdkonnas töötanud üle 25 aasta. Ta on Copenhagen Film Musicu juht ja asutaja, muusikanõustaja ja muusikaõiguste ekspert ning Guild Of Music Supervisors liige. Ta on olnud edukas laulukirjutaja ja artist ning talendiskaut ja produtsent (EMI Music), loovjuht (Music Sales Group) ning peaprodutsent Taani riiklikus telekanalis. Nis on vahendanud muusikat enam kui 100-le reklaamile, telesarjale ja filmile, ta on esinenud ettekannetega paljudel valdkonna suursündmustel.

www.copenhagenfilmmusic.com

Peter Åstedt (SE) on muusika valdkonnas töötanud üle 25 aasta. Ta on reklaamidesse, televisiooni, mängudesse ja filmidesse muusika paigutamisega tegeleva ettevõtte Musichelp asutaja. Ta on asutanud plaadifirma Dead Frog Records ning digitaalse ja füüsilise muusika levitajad Musicbase and Distrosong ning DFR. Tema ettevõtete teenuseid on kasutanud enam kui 10 000 artisti. Ta on teinud koostööd paljude maailma juhtivate brändidega, muuhulgas paigutas ta artistide muusikat Superbowli reklaamidesse ja 2012. aastal Londonis toimunud Olümpiamängudele. Musichelp tegeleb Rootsi muusika ekspordiga, tehes koostööd festivalide ja konverentsidega üle maailma, hiljuti sai neist ka Skandinaavia suurima esitlusfestivali Live at Heart üks omanikest. Peter on esinenud ettekannetega paljudel valdkonna konverentsidel ning ülikoolides üle maailma. 
http://musichelp.se/

PRAKTILINE INFO 

Seminar toimub inglise keeles.

Palun registreerige end siin hiljemalt 15. maiks.
Seminari tasu on 15 €, tudengitele ja õpilastele kehtib sooduspilet 5 €.
Pakume kerget sööki-jooki.
SuperNova kino asub Narva mnt 27, Tallinna Ülikooli NOVA õppehoones 4. korrusel ruumis N406.
Lähima parkla leiate Tuukri ja Uus-Sadama nurgalt.
Üleriided saab jätta SuperNova kino juurde, 4. korrusele.

KONTAKT

Kristine Kebbinau
kristine@musicestonia.eu
56503936

Sündmus Music Estonia kodulehel

Sündmus Facebookis