Storytek innovatsioonikiirendi ja Tale Academy plokiahela meistriklass

22. oktoober, 2018

Sündmuse detailid


Storytek innovatsioonikiirendi ja Tale Academy kutsuvad teid ühepäevasesse meistriklassi: TALE ACADEMY VOL2: MEEDIAÄRI TULEVIK = BLOCKCHAIN TEHNOLOOGIA VÕIMALUSED JA RAKENDAMINE

Kõvasti kära, palju vahtu ja vastamata küsimused – mis on blockchain tehnoloogia ja kuidas seda loob uusi rahastamis- ja ärimudeleid meedias, filmis, meelelahutuses ja loovtööstuses? Tule, kuula ja tutvu rahvusvaheliste edulugude ja tippekspertidega Eestis esmakordselt toimuval meediavaldkonna meistrikursusel.

Blockchain ehk. nn. plokiahela tehnoloogiat on rahvusvaheliselt hinnatud lähiajaloo üheks olulisemaks tööstus- ja tehnoloogia lahenduseks. Selles nähakse olulisi uuendusi nii finants- ja turvalisuse rakendustes, kui ka meedia perspektiivist oluliste uute ärimudelite arengus loomingu rahastamisest levitamiseni. Plokiahela tehnoloogia rakendamine saavutab ka Eestis olulisuse juba lähiajal, sest selle juurutamine on ka Euroopa Liidu 2020+ toetusprogrammide üheks võtmeteemaks.

Just seetõttu ongi paras aeg rääkida sellest, kuidas plokiahel võiks anda hoogu Eesti ka kultuuri-, meelelahutuse- ja meediaärile. Arutame praktilisi küsimusi nagumillest alustada ja mida vältida.

Tale Academy ja digitaalse loomemajanduse kiirendi ja innovatsioonikonsultatsiooni agentuur Storytek toob vajaliku info Sinuni läbi valdkonna tippekspertide Ameerikast, Iisraelist Kanadast ja Prantsumaalt.

Meistrikursus toimub 24. Oktoobril 2018 kell 10-17 Erinevate Tubade klubis.

Sooduskood meistriklassi registreerimisel: BLCKDCNT

Lisainfo ja registreerimine.

Sündmuse viiakse läbi meistrikursuse vormis. Plokiahela tehnoloogiat edukalt rakendanud eksperdid räägivad oma kogemustest selle tehnoloogia toel meediaäri ehitamisest, seejärel läheme koos süvitsi küsimustesse ja analüüsi.Päeva teises pooles teeme praktilise ajurünnaku, kus osalised saavad mentorite juhtimisel teha läbi harjutuse plokiahela  tehnoloogia võimalike rakenduste kohta enda ettevõtte / valdkonna kontekstis.

Huvilised saavad peale meistriklassi ekspertidega isiklikku äri puudutavaid küsimusi arutada, ning teiste osalejatega kokku leppida edaspidiseid kohtumisi, infovahetust ja vastastikust nõustamist ja koosõppimist.