Tartu noore kunsti näituse avamine

24. aprill, 2018

Sündmuse detailid


Tule Tartu noore kunsti näituse avamisele Tartu Loomemajanduskeskuses kohvikus Spargel (Kalevi 13) neljapäeval 26. aprillil kell 18!

18. Tartu noore kunsti oksjon toimub 17. mail kell 18 Tartu Loomemajanduskeskuse saalis ja Osta.ee-s. Seekord esitletakse 74 teost 58 noorelt kunstnikult, mis valiti välja enam kui 240 oksjonile esitatud teose hulgast.

Näitus on Tartu Loomemajanduskeskuses (Kalevi 13) avatud kuni 16. maini (E–L 11–21 ja Kalevi 17, E–R 9–18). Oksjonitööde veebikataloog www.noorkunst.ee ja Osta.ee oksjonid avatakse 3. mail.

Oksjonile valisid tööd välja komisjon koosseisus Reigo Kuivjõgi, Aadi Tegova, Rauno-Thomas Moss, Indrek Gridor ja Joanna Hoffmann. Töödest, mis lähevad oksjonile, on valminud ka tutvustavad videod, kus maale tutvustavad kunstiteadlased Indrek Grigor ja Joana Hoffman. Videod valmistas Andres Keil.

Oksjonitööde näitust saab külastada kuni 16. maini E–L 11–21. Oksjonitöödega saab pärast näituse avamist tutvuda ka veebikataloogis www.noorkunst.ee ja Osta.ee.

Tartu noore kunsti oksjon toimub Tartu Loomemajanduskeskuse algatusel igal kevadel ja sügisel juba alates 2009. aastast. See on noorte kunstnike loomingu tutvustamisele ja müügile pühendunud kunstioksjon, mis pakub põnevat ja head kunsti nii algajale kunstiostjale kui ka pühendunud kollektsionäärile.

Tartu noore kunsti oksjoni koostööpartnerid ja toetajad on Eesti Kunstiakadeemia, Tartu Kunstikool, Tartu Kunstnike Liit, Osta.ee ning Redwall Digital, kes arendab oksjoni veebikeskkonda.

FB üritus: https://www.facebook.com/events/1933443846965945