TeamLaB Ida-Viru

19. september, 2016

Sündmuse detailid


LoovEesti, TÜ Narva Kolledži ja Ida-Viru Loomemajanduskeskus korraldavad 7.-9. oktoobril esimese laiapõhjalise regionaalse hackathoni TeamLab@Ida-Viru.

Kahepäevasel hackathonil saavad kokku disainerid, insenerid, koodikirjutajad, kogukonna aktivistid, äriarendajad ja loovalade esindajad, et koos mentoritega teha valmis uudsed lahendused ja rakendused Ida-Viru jaoks.

Hackathon on ideede maraton, mille raames meeskonnad ekspertide ja mentorite toel töötavad välja erinevate probleemide lahendusi. Esimene Ida-Viru regionaalne hackaton kannab nime TeamLab@Ida-Viru ning toimub Loov Eesti +Maa programmi raames. Esimese hackathoni valdkondadeks valiti järgmist: tehnilised leiutised, regioonis uute töö-kohtade loomine, kohalik omaalgatus ning loomemajandus.  Ootame kõikide teemade puhul meeskondi ja ideid, et kahe päeva jooksul neid vormistada prototüüpideks, kontseptsioonideks, ärimudeliteks või kavanditeks – näiteks loovlahendused linnale või uued disainikaubad. TeamLab@IdaViru avab parimatele meeskondadele uksed nii PESA interaktiivse inkubatsiooni kui ka teiste partnerite eelinkubatsiooniprogrammidesse.

TeamLab@Ida-Viru partnerid on Tehnopol, VUNK, Swedbank ja Maxima. Üritust kaasrahastatakse Euroopa Liidu tõukefondidest.

Osalemine

Osalemine on tasuline: õpilastele/üliõpilastele 5,- eurot, tavahind 15,- eurot.

Registreeruda saab SIIN

Info: Olga Andreitšuk, tel.740 1911, 558 1065, olga.andreitsuk@gmail.com