TeamLab@Rapla: TEKSTIILILABOR

16. aprill, 2019

Sündmuse detailid


Kutsume kõiki huvilisi 29. aprillil otsima uusi loovaid lahendusi, kuidas erinevaid tekstiili tootmisjääke taaskasutada. Ootame väga käsitöölisi, disainereid, loomeinimesi ning ringmajanduse ja teiste valdkondade huvilisi. Tule ja arenda tekstiili kogenud mentorite juhendamisel ühendades omavahel loovuse ning ringmajanduse!

Milline ühepäevane üritus välja näeb? Uute ideede ammutamiseks jagab inspiratsiooni ja teadmisi hinnatud moe-, teatri- ja filmikunstnik ning taaskasutusel põhinevate rõivaste disainer Reet Aus. Sellele järgneb kohalike tootjate esitlused ja ideede turg, kus kõik osalejad saavad tootjatega suhelda, toorainega tutvuda ning ideid arutada. Peale seda esitletakse ided ja moodustatakse avatud ruumi meetodil meeskonnad. Algab suur arendustöö mentorite Laura Adamsoni ja Triinu Simkini juhendamisel. Päeva lõpus toimub ideede esitlemine. Parimatele lahendustele auhinnad!

Üritus toimub 29. aprillil 2019 Rapla Kultuurimajas (Tallinna mnt 17a, Rapla) ja on kõikidele huvilistele täiesti tasuta vajalik vaid registreerumine.

LISATEAVE JA REGISTREERUMINE