Ewert and the Two Dragons’i edusse uskunud I Love You Records näeb järgmise läbimurdjana Zebra Islandit

24. juuli, 2012

Suurima arvu Eesti artistide ja Eesti edukaima bändi Ewert and the Two Dragonsi albumi väljastanud plaadifirma I Love You Records, usub Zebra Islandi võimekusse olla järgmine edulugu. Bändi management ja plaadifirma allkirjastasid plaadilepingu 2012. aasta varasuvel ning album ilmub 12. novembril Eestis ja Lätis. Plaadi produtseerib  Norman Orro (Music For Your Plants).

I Love You Recordsi esindaja Bruno Roze: “Zebra Island on perfektne näide armastusest esimesest silmapilgust, mis on ILY Recordsile omane tööstiil. Leian, et see bänd on väärt koos töötamist ja loodan, et tulemus osutub kasulikuks mõlema osapoole jaoks!”
Zebra Islandi juhtfiguur Rasmus Lill lubab tantsuliste meloodiatega elektroonilise kõlaga huvitavat kuulamist pakkuvat plaati.

Zebra Islandi tiheda festivalisuve kavas toimuvad järgmised esinemised 21. juulil Positivus festivalil Lätis, Salacgrivas; 10.-11. augustil Uue Ajastu festivalil Põlvas ja 31. augustil Cita Vide festivalil Lätis, Ogres.
Zebra Island on 2012. aasta alguses ilmavalgust näinud Rasmus Lille (Kosmofon) kureeritud atmosfäärilist popmuusikat viljelev kollektiiv, bändi vokalist on Helina Risti (Bad Apples), kitarrist Lauri Raus ning bassist Magnus Morel (Talamak).
Koosseis tuli 2012. kevadel avalikkuse ette singliga “Falling Through”, mis teenis bändile esinemiskutse Riia armastatud klubidesse I Love You Bar ja Piens, Tallinn Music Weekile, Summer Sound Liepaja ja Positivus festivalidele.

Zebra Islandi ametlik kodulehekülg:
http://zebraislandmusic.ee/
Zebra Islandi Facebooki fännileht:
https://www.facebook.com/zebraisland
Video loole “Falling Through”:
http://www.youtube.com/watch?v=9bxmiKjdnoY

Kontakt:
Natalie Mets
natalie@soundsright.ee
https://www.facebook.com/zebraisland
+372 53457360