Finantseerimisfoorum “Kas loomeettevõttesse investeerimine on loterii?”

12. august, 2015

Põhjamaade ja Balti riikide loomemajanduse arengut pidurdavad sektori alarahastamine ja loomeinimeste kogenematus ärimaailmas. Kuidas saaksid alustavad loomeettevõtted oskuslikumalt kaasata investeeringuid ning aidata avalikul sektoril oma teenuste disainimisel mõista loometööstuse vajadusi?

8.septembril Tallinnas, Kinos Artis peetav Põhja-Balti loomemajanduse finantseerimisfoorum “Kas investeering loomeettevõttesse on loterii?”keskendub loomeettevõtete tootearenduse, innovatsiooni- ja ekspordivõimekuse tõstmisele rahastamisvõimaluste leidmise abil. Poolepäevane foorum pakub arutelusid investorite, riskikapitalistide, ettevõtete ja poliitikakujundajatega.

Foorumi eesmärgiks on tõsta teadlikkust loomemajandussektori erinevate osapoolte soovidest ja kitsaskohtadest. Samuti tutvustatakse rahastamisvõimalusi ja investorite ootusi äriprojektide kvaliteedile. Aruteludes sõnastatakse erainvesteeringute roll loomeettevõtluses ning eeldused loomeettevõtete kasvamiseks Põhja-Balti piirkonnas ja üleilmselt.

Foorumi korraldavad Põhjamaade Ministrite Nõukogu esindus Eestis, Soome Instituut, Loov Eesti ja Hollandi saatkond.

Osavõtt: tasuline. 29 eurot 23. augustini, seejärel kuni 1. septembrini 39 eurot. Kohtade arv on piiratud, koha tagab vaid eelnev registreerumine hiljemalt 1. septembril:

REGISTREERUMINE

PROGRAMM

financing2015_korraldajad