Frida ja Lonni pood on Tartus taas avatud

05. november, 2012

FridajaLonniSuvel Tartu Loomemajanduskeskuses edukalt äriplaani kaitsnud tekstiilikunstnik Epp Mardi avas pärast väikest pausi aadressil Rüütli 19 taas stuudio-poe Frida ja Lonni.

Tartu Jaani kiriku vahetuses läheduses asuvas stiilses ateljee-tüüpi poes pakutakse külastajale võimalust nautida, osta ja tellida originaalset disaini. Müügil on põnevad paku- ja siiditrükis kodu- ja sisustustekstiilid ning originaalne autorilooming. Soovi korral saab klient lasta kirjata trükimustriga ka oma kangaid või rõivaid. Lisaks poeomaniku Epp Mardi enda autoriloomingule, millest palju valmib kohapeal külastajate silme all, pakutakse poes ka teiste kodumaiste disainerite põnevat loomingut. Esindatud on Maru, Anu Kaelussoo, Triinu Pungitsa, Tiina Kaljuste, Krista Leesi, Pavel Sidorenko, Karolin Kallase ja paljude teiste looming. Võrreldes teiste disaini- ja kunstipoodidega on Frida ja Lonni poes põhirõhk tekstiilikunstil.

Stuudio-poel on plaanis hakata korraldama ka disainereid tutvustavat mininäituste sarja. Hetkel on suurepärane võimalus tutvuda moekunstnik Triinu Pungitsa loominguga.

Tartu Loomemajanduskeskuses olev ettevõtja sai oma äri alustamiseks toetust ka Töötukassalt.

Pood on avatud esmaspäevast reedeni kell 10−17 aadressil Rüütli 19.

Frida ja Lonni pood Facebookis: http://www.facebook.com/fridajalonni