GALERII: Kevadine Disainiturg 2017

03. aprill, 2017

Sellel nädalavahetusel toimunud Disainiturg tõi Kultuurikatla avarad ruumid täis rahvast! Inimesed tulid vaatama ning ostma Eesti ja Baltimaade disainerite loomingut, kuulama head muusikat ning sööma-jooma head-paremat.

Oma loomingut tulid müüma nii Eesti, Leedu, Läti, Soome, Rootsi kui ka Poola disainerite paremik ning osta sai nii rõivaid, aksessuaare, kotte, illustratsioone, sisustustooteid, plakateid, vaipu, lasteriided, plaate ning palju muud. Kõigile leidus miskit. Mitmed disainerid tõid disainiturule spetsiaalselt selleks tehtud tooted. Ja seda kõike natukene taskukohasema hinnaga!

Ka meie PESAkad olid esindatud. Kohal oli Piret Kändler keraamikaga, Resa Tiitsmaa nukkudega, Maarja Sööt nahadisainiga ja esindatud oli ka Egle ning Triinu KUDUknits. Nii meile kui ka meie PESAkatele disainiturg meeldis, mõni oli varem käinud, mõnel oli see esimeseks, kuid kindlasti mitte viimaseks korraks. „Disainiturg on heaks võimaluseks näidata oma loomingut, saada tagasisidet ning olla pildis“, sõnas Piret Kändler ning lisas veel, et temal on see juba näiteks järjekorras kuues ning kindlasti tuleb ta ka järgmine kord. Ka Resa ja Maarja olid seisukohal, et disainiturg on üks vägev üritus ja järgmine kord kandideerivad kindlasti uuesti.

Lisaks Loov Eesti boksis osalenud PESAkatele olid disainiturul esindatud ka PESA ning PESA+ programmide vilistlased Stella Soomlais, Nüüd Ceramics, XAOS ning Kuula+Jylha. Samuti olid esindatud ka praegu PESA+ programmis osalevad Koosdisain ning Woolish. Ootame juba suure põnevusega järgmist Disainiturgu

Loe meie kodulehelt PESA programmi kohta ning mõtle, kas ka Sina saaksid selles osaleda.

Vaata lähemalt, kes olid kohal ja mis toimus Disainiturul:

« kohta 2 »