Gregor Krisztian

24. august, 2010

krisztianGregor Krisztian on RheinMain’i Ülikooli (RheinMain University in Wiesbaden) professor. Ta peab loenguid korporatiivse disaini, reklaami, avalike suhete ja äriõiguse alal. Krisztian on korraldanud workshop’e Hispaanias, Jordaanias ja Türgis.

Ta on Saksamaa Disainerite Klubi (German Designers Club) liige ja konsultant, Frankfurt’i linna kultuuriportaali konsultant, New York’i Direktorite Klubi (Type Directors Club New York) ja Saksamaa Disainerite Liidu (German Alliance of Designers) liige.

Gregor Krisztian on mitmete raamatute (DuMont Layoutschule) autor ja kaasautor.  Ta on kirjutanud disainialaseid artikleid ja korraldanud näitusi ning teinud fotoekskursioone mitmetesse riikidesse üle maailma. Gregor Krisztian on ajakirja “Wörkshop” asutaja ja kauaaegne väljaandja ning Copic Academy (www.copic-akademie.de) asutaja.

Gregor Krisztian’it on tunnustatud Saksamaal mitmete ühingute ja liitude (ADC, DDC, TDC) poolt, ta on saanud preemia Saksamaa parima raamatu eest ning pälvinud rahvusvahelisi auhindu.

Rohkem informatsiooni Gregor Krisztian’i kohta leiab internetist aadressilt:www.hs-rm.de