Ilmus uus Tallinna Disainikaart

01. juuli, 2013

DisainikaartIlmus juba kaheksas uuendatud Tallinna Disainikaart, mida sel aastal täiendab ka mobiilirakendus D-kaart.

Tallinna Disainikaart juhatab su parima Eesti disaini juurde, mida leiab nii Eesti disainiga sisustatud kohvikutest ja restoranidest, disaini eksponeerivatest muuseumidest ja galeriidest ning disainipoodidest. 2013. aasta juulis antakse esmakordselt välja ka mobiilirakendus, mille saab tasuta alla laadida nii App Store’ist kui ka Google Play’st. Disainikaardi rakendus sisaldab detailset linnakaarti, mis töötab ka internetita, reaalajas positsioneerimist ning disainerite, muusikute ja teiste põnevate tegijate lemmikkohtade tuure.

Tallinna Disainikaart on linnakaart, millel on kollaste numbritega tähistatud disainiga seotud paigad. Kaardi pöördel on iga objekti kohta toodud lühike tutvustus koos täpse aadressi ja lahtiolekuaegadega. Kohtade ülesleidmist lihtsustavad ruumide vaateakendele paigutatud tunnuskleebised. Igal kaardil on kombineeritud kaks keelt – kaart on saadaval eesti-vene, saksa-inglise ja soome-rootsi keeles. Tasuta kaardi leiavad huvilised Tallinna turismiinfopunktidest, Eesti Disainikeskusest ning kaardil ära märgitud asutustest.

Seniks aga saab Disainikaardi pdf- versioonid alla laadida siit:https://www.dropbox.com/sh/gssn9ygydd55oa1/YRlV469HFZ

Kaardi väljaandmist toetasid Eesti Kultuurkapital, Tallinn Ettevõtlusamet, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium, Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.